Účty so snehom si vybavte už v lete

Účty so snehom si vybavte už v lete

24. 05. 2012 Zdieľať

Prečo už dnes upozorňujeme na problémy zimy? Začala sa stavebná sezóna. Vďaka ochrannému systému DEVI si už na mrazivé nástrahy ani nespomeniete.

Práve teraz je najvhodnejší čas definitívne skoncovať s časovo i finančne náročným odpratávaním snehu a solením vonkajších plôch. Vysokovýkonný ochranný systém termokáblov so spevneným ochranným plášťom DTCE™, prípadne samoregulačné káble DEVI-iceguardTM  alebo tiež špeciálne vykurovacie rohože DEVImat™ určené do exteriéru možno v procese výstavby alebo rekonštrukcie jednoducho inštalovať do všetkých typov povrchov.

Sneh a námraza môžu v zime vážne poškodiť aj strechy a fasádu budov, odkvapové a odtokové systémy. Ochranný systém termokáblov DEVI-iceguardTM  účinne rozpúšťa sneh a ľad. Zabraňuje vzniku nebezpečných cencúľov na strechách. Vďaka systému vykurovacích káblov DEVI-iceguardTM  preventívne chr&pacujte;nite svoj majetok a šetríte náklady na opravu strechy, žľabov i fasády. So systémom DEVI sa tiež nemusíte báť právnych dôsledkov prípadných úrazov.


samoregulačné káble DEVI-iceguardTM

samoregulačné káble DEVI-iceguardTM
Danfoss spol. s r.o.


špeciálne vykurovacie rohože DEVImat™

špeciálne vykurovacie rohože DEVImat™
Danfoss spol. s r.o.

Samoregulačné káble DEVI-iceguardTM Špeciálne vykurovacie rohože DEVImat™

 

Automatická regulácia prináša maximálny komfort

Systém ochrany dopravných plôch, striech a odkvapových systémov DEVI možno ovládať ručne alebo prostredníctvom špeciálneho regulátora. Hospodárnejší a maximálne komfortný je systém s termostatom, ktorý automaticky riadi činnosť vykurovacích termokáblov DTCE™, alebo DEVI-iceguardTM. Termostat prostredníctvom snímačov teploty a vlhkosti zapína systém ochrany len na nevyhnutný čas, aby nevznikla námraza a minimalizuje tak spotrebu energie.

www.youtube.com/watch?v=LmE4peIkaU8

Viac informácií získate na www.devi.sk

Zdroj: Danfoss spol. s r.o.

Kategória: Aktuality Materiály Stavba a rekonštrukcia
Zdieľať článok