Pripravte sa na Ježiška

Pripravte sa na Ježiška

22. 11. 2018 Zdieľať

Tradícia zdobenia vianočného stromčeka je stará storočia a dodnes dáva Vianociam nezameniteľnú atmosféru. Na niekoľko týždňov zmení ráz celého domova vianočný stromček uprostred obývacej izby, ale aj svetelné dekorácie na oknách, dome aj na záhrade, po ktorej sa rozbehnú stáda svetelných sobov, alebo ju ozdobia aspoň žiariaci snehuliaci.

Najdôležitejší zo všetkého je vianočný stromček. Niekto dáva prednosť pestrofarebnej klasike z 80. rokov minulého storočia a vyzdobí ho všetkými ozdobami  vrátane tých po babičke. Iný vsadí na vidiecku klasiku s drevenými a slamenými ozdobami a červenými stuhami. Ďalší zase doladí stromček do farby svojej obývačky alebo dá prednosť elegantnej moderne a jednoduchým skleneným ozdobám.

Zabúdať by sme ale nemali ani na dekorácie, ktoré dotvoria tú správnu vianočnú atmosféru. Mali by byť farebne aj štýlovo zladené so stromčekom. Inšpiráciu v tomto smere môžu poskytnúť vianočné trhy pod holým nebom. Alebo môžete zájsť do niektorej z predajní Mountfield, kde vás hneď pri vchode uvítajú bohaté expozície, ktoré vianočné trhy pripomínajú.


Pripravte sa na Ježiška

Pripravte sa na Ježiška
Mountfield

4 zladené štýly

V Mountfielde napríklad nájdete pod jednou strechou vyše 500 druhov vianočných ozdôb a dekorácií pre interiér aj exteriér: od LED svetelných reťazí a figúrok, cez vianočné ozdoby, adventné vence, sviečky a svietniky, po plyšové ozdoby a veľa dekorácií zo skla, porcelánu, dreva, kovu či prírodných materiálov.

Široká ponuka je rozčlenená do 4 zladených štýlov: Tradičné Vianoce v červenej, zlatej a striebornej farbe, Vianoce zo Severu, kde prevažuje hnedá a prírodné materiály, Vianočná rozprávka ladená do ružova a Mrazivé Vianoce v modrých tónoch. Táto unikátna koncepcia uľahčuje výber a umožňuje vkusne zladiť výzdobu domova. Pritom však ponecháva priestor fantázii, pretože veľa prvkov z jednotlivých štýlov možné navzájom kombinovať.

Možno vám pri výbere pomôžu aj tipy na produkty, o ktoré je najväčší záujem. V štýle Tradičné Vianoce je najpredávanejší set zlatých mini gulí s priemerom 3 cm, z mrazivých Vianoc majú ľudia najväčší záujem o drevenú dekoráciu v podobe vtáčika, v štýle Vianočná rozprávka sa najviac páči závesná ponožka na drobné darčeky a z Vianoc zo Severu zaujala figúrka anjela.


Pripravte sa na Ježiška

Pripravte sa na Ježiška
Mountfield

Výnimočné ceny

A pretože pred Vianocami myslíte hlavne na darčeky a nechcete za výzdobu utrácať zbytočne príliš veľké peniaze, určite vás bude zaujímať aj cena. Mountfield totiž na predaj vianočných dekorácií nasadil veľmi zaujímavé akčné ceny. Viac informácií na www.mountfield.sk 


Pripravte sa na Ježiška

Pripravte sa na Ježiška
Mountfield

„Chceme poskytnúť obrovský výber s dôrazom na najvyššiu kvalitu a súčasne ponúknuť skvelé ceny,“ vysvetľuje obchodný riaditeľ Mountfieldu Michal Dluhoš. „Pri tomto sortimente považujeme ceny za službu zákazníkom, takže ponúkame také cenové relácie, aby mohol každý svoj domov vyzdobiť podľa svojich predstáv a pritom lacnejšie, než je na predvianočnom trhu bežne zvykom. Vianočné dekorácie totiž vnímame ako sortiment s obrovským potenciálom a do budúcnosti sa chceme stať v tomto sortimente lídrom trhu.“

ZDROJ PR článok spoločnosti Mountfield

Kategória: Dekor
Tagy: vianočné dekorácie vianočné ozdoby
Zdieľať článok