Zdroj: BELLA TAVOLA

Ako na rozprávkovú vianočnú výzdobu

11. 11. 2021 Zdieľať

Vianočná výzdoba. Priznajte sa, koľkí z Vás sa neviete dočkať zdobenia pred najkrajšími sviatkami roka? V tomto článku Vám ukážeme ako na to – na výzdobu v štýle vianočnej rozprávky. Sprevádzať nás budú dekorácie od Villeroy & Boch.

Vianočná melódia

Hracie skrinky Christmas Toy’s Memory rozoznejú všade po dome vianočnú melódiu. Ich skrytým tajomstvom je, že slúžia aj ako svietnik. Zapáľte sviečku, vložte ju do skrinky a užívajte si oddychový večer v prítmí pri obľúbenej vianočnej skladbe.

Hracie vianočné skrinky

Zdroj: BELLA TAVOLA

Návrat do detstva

Snehová guľa pri vianočnej výzdobe nesmie chýbať. Novinkou pre tento rok od Villeroy & Boch je guľa s mackom a s luskáčikom. Potraste ňou a ocitnú sa v rozprávkovej zasneženej krajine. Táto guľa z edície Christmas Toy‘s urobí radosť nielen deťom, ale aj dospelým.

Snehová vianočná guľa

Zdroj: BELLA TAVOLA

Malé ozdôbky

Na stromček, na kozub alebo len tak, hocikde, kde nájdete pre nich miesto. Malé porcelánové ozdôbky Nostalgic Ormaments ozdobia každý kút v dome. Náš tip: dotvorte im malú červenú mašličku a všimne si ich každý.

Závesné vianočné ozdoby

Zdroj: BELLA TAVOLA

Ozdobný vankúšik a štóla do obývačky

Obývačka – miesto kde sa zíde celá rodina po štedrovečernej večeri. Pohovku a stolík doladíme do vianočného štýlu gobelínovými vankúšikmi a štólou z kolekcie Toy’s Fantasy.  Tento rok je novým motívom rozprávkový hojdajúci koník.

Luskáčik

Aké by to boli rozprávkové vianoce bez Luskáčika? Tohto krásavca z kolekcie Christmas Toy’s Memory môžte vystaviť v obývačke alebo na okne. Veľmi pekne sa však hodí aj do blízkosti vianočného stromčeka. Luskáčik si jednoznačne získa srdcia Vás i vašich najbližších a upúta pozornosť.

Luskáčik vianočná ozdoba

Zdroj: BELLA TAVOLA

Odpočítavame dni do Vianoc – s adventným kalendárom

Vianočnú výzdobu dotvoríme aj adventným kalendárom. Povedali by ste, že tento stromček so skrinkou je v podstate adventný kalendár? Každý zo šuflíkov skrýva jednu ozdôbku, ktorou si postupne pred vianocami každý deň ozdobíte stromček. Je to hravý spôsob, ako si skrátiť čakanie na najkrajšie sviatky pre deti aj rodičov. Na Vianoce tak bude stromček ozdobený v plnej kráse.

Adventný kalendár stromček Christmas Toy’s Memory

Adventný kalendár stromček Christmas Toy’s Memory. Zdroj: BELLA TAVOLA

Koláčik a lahodný čaj na záver

Všetkým malým i veľkým pomocníkom pri zdobení patrí sladká odmena! Čo tak im ju tiež naservírovať rozprávkovo? S podnosmi na koláčiky a hrnčekmi z edície Toy’s Fantasy.

Chlapček s velkým psom pije čaj v zime

Zdroj: BELLA TAVOLA

Pripravení na Vianoce

Tak a došli sme na koniec našej rozprávkovej cesty k vianočnej výzdobe krok za krokom. A možme sa tešiť na Vianoce!

Vianočná dekorácia santu so sobom na saniach

Zdroj: BELLA TAVOLA

S prianím tých najkrajších rozprávkových vianočných sviatkov vás pozdravuje tím Bella Tavola. Nájdete nás v OC Avion Bratislava a v Optime Košice ale aj na www.bellatavola.sk

Zdroj: PR článok BELLA TAVOLA, s. r. o.

Kategória: Dekor
Tagy: vianočné dekorácie vianočné trendy vianočný stromček vyzdoba
Zdieľať článok