Zdroj: Mapei

Ak tesniť škáry, tak tmelom od Mapei

25. 04. 2023 Zdieľať

MAPESIL AC je spoľahlivým riešením, ktoré sa vyznačuje jednoduchou manipuláciou. Stará sa o výplň pružných a dilatačných škár. Je dostupný v desiatkach farieb, preto ideálne pasuje k cementovým aj epoxidovým škárovacím maltám od spoločnosti Mapei.

Odoláva vlhkosti a vyznačuje sa dlhou životnosťou. Jeho vlastnosti sa nemenia bez ohľadu na dlhoročné vystavenie extrémnym podmienkam, či vode. Aj preto je ako stvorený do kúpeľní, kuchýň a sanitárnych zariadení. Vďaka svojmu zloženiu sa vyznačuje výborným protiplesňovým účinkom.

Mapesil-AC-310ml

Mapesil-AC-310 ml Zdroj: Mapei

Neváhajte ho použiť na tmelenie keramiky a skla. Možno ho však použiť aj na povrchy, ako sú betón, drevo, plast, kov či eloxovaný hliník – avšak je potrebné ich predtým ošetriť penetračným náterom Primer FD. Postará sa o tesnenie dilatačných škár s pohybom ± 25 %.

Využitie nájde v akomkoľvek priestore; k dispozícii je totiž nielen ako transparentný variant, ale aj v ďalších 34 farbách.

 

www.mapei.sk

Zdroj: PR spoločnosti Mapei

Kategória: Aktuality Materiály
Tagy: skary tmel
Zdieľať článok
Zelený radar: Dáni riešia odpad na ostrove, Slováci zase medvede v okolí sídielASB.sk

Zelený radar: Dáni riešia odpad na ostrove, Slováci zase medvede v okolí sídiel

Prevádzka tepelných čerpadiel by mohla zlacnieť. Ministerstvo novelizuje vodný zákonASB.sk

Prevádzka tepelných čerpadiel by mohla zlacnieť. Ministerstvo novelizuje vodný zákon

Elektrina z obnoviteľných zdrojov rastie, v Európe pribúdajú solárne aj veterné parkyASB.sk

Elektrina z obnoviteľných zdrojov rastie, v Európe pribúdajú solárne aj veterné parky

Vyznáte sa v paradajkách? Skúsení pestovatelia vás prevedú ich čarovným svetom a prezradia, ktoré sú vhodné na dlhodobé uskladnenieZáhrada

Vyznáte sa v paradajkách? Skúsení pestovatelia vás prevedú ich čarovným svetom a prezradia, ktoré sú vhodné na dlhodobé uskladnenie