Ako sa dostať k lepšiemu bývaniu?

17. 05. 2007
Zdieľať

Chceli by ste bývať vo vlastnom, pekne a v pohodlí? Iste, každý špás stojí peniaze, ale možno sa vám to podarí s hypotekárnym úverom. A kde začať? Skúste navštíviť napríklad niektorú z pobočiek ĽUDOVEJ BANKY […]

Chceli by ste bývať vo vlastnom, pekne a v pohodlí? Iste, každý špás stojí peniaze, ale možno sa vám to podarí s hypotekárnym úverom. A kde začať? Skúste navštíviť napríklad niektorú z pobočiek ĽUDOVEJ BANKY alebo špecializované pracovisko HYPOTEKÁRNE CENTRUM ĽUDOVEJ BANKY v Bratislave na Vysokej 9.

Tu dostanete bezplatne nielen odpovede na všetky otázky, ktoré si v súvislosti s hypotékou kladiete, ale aj „kuchársku knihu“ s presným postupom, čo budete na dokladovanie úveru potrebovať a kde to zoženiete. Dokonca môžete využiť aj službu vybavenia hypotéky na kľúč.

Navyše, ak si podáte žiadosť o hypotekárny úver do 30. júna 2007, môžete získať výhodnú úrokovú sadzbu 4,90 % p. a. fixovanú na 2 roky a nebudete platiť poplatok za poskytnutie úveru. Pri úvere 1 000 000 Sk so splatnosťou 30 rokov budete mesačne splácať len 5 307 Sk (platí pre hypotéku do výšky 70 % hodnoty založenej nehnuteľnosti). K tomu vám na počkanie a bezplatne pripravia úverový prísľub. Hypotéku môžete splácať od 4 do 30 rokov, výhodou je aj možnosť čerpať úver až 18 mesiacov.

Kategória: Aktuality
Tagy: banka financie hypotéka
Zdieľať článok

Diskusia