Ako stavať dom?: Praktická príručka pre potenciálnych stavebníkov

28. 12. 2006
Zdieľať

Výrobca montovaných domov, spoločnosť BIEN-HAUS Slovakia, v týchto dňoch vydáva praktickú príručku pre všetkých, ktorí sa chcú pustiť do stavby rodinného domu. Potenciálni stavebníci v nej nájdu množstvo aktuálnych informácií, vďaka ktorým sa lepšie zorientujú […]

Výrobca montovaných domov, spoločnosť BIEN-HAUS Slovakia, v týchto dňoch vydáva praktickú príručku pre všetkých, ktorí sa chcú pustiť do stavby rodinného domu. Potenciálni stavebníci v nej nájdu množstvo aktuálnych informácií, vďaka ktorým sa lepšie zorientujú v stavebnom zákone, v problematike výberu a kúpy stavebného pozemku, projekt výhodnejšie prefinancujú a sami zvládnu pred začatím výstavby vybaviť stavebné, územné a ďalšie povolenia. Príručka poradí aj v tom, aký dom si vybrať – predstaví výhody i nevýhody klasickej mokrej, teda murovanej stavby, aj montovaných domov, materiály aj proces výroby a stavby.


Cenné aktuálne rady vychádzajú v týchto dňoch vo farebnej brožúrke, ktorú si môžu záujemcovia objednať zadarmo po zaslaní vyplneného kupónu (súčasti inzerátov uverejnených vo vybratých médiách) alebo priamo na internetovej adrese www.bienhaus.sk.

Kategória: Aktuality
Tagy: montovaný dom
Zdieľať článok

Diskusia