DECODOM predstaví novinky a tradíciu na výstave MODDOM

DECODOM predstaví novinky a tradíciu na výstave MODDOM

05. 10. 2016
Zdieľať

Pozývame všetkých priaznivcov pekného dizajnu a kvalitnej slovenskej výroby na výstavu MODDOM v Bratislave. Výstava trvá od 12. 10. do 16. 10. 2016. Prezentáciu noviniek našej spoločnosti pre rok 2016 nájdete v hale B0 na výstavisku Incheba.

Horúce novinky vás čakajú v zariaďovaní kuchýň. Do predaja sa dostali nové modely kuchýň, ktoré sú výnimočné svojou povrchovou úpravou a laserovým opracovaním hrán. Absolútnym hitom sú super matné a super lesklé farby. Hlavnou výhodou je vysoká úroveň povrchovej úpravy, ktorá je odolná pred poškodením a nezameniteľný dizajn.

Partnerom našej výstavnej expozície je pivovar Hurbanovo. Spája nás kvalitná výroby, ktorá má dlhú tradíciu, naše produkty sú overené časom a známe takmer v každej domácnosti na Slovensku ale aj v zahraničí. Kuchyňu Carmen 73 a pivo Zlatý Bažant 73 nájdete v časti našej expozície, ktorá je zariadená v retro štýle.  

Nie je hrana ako hrana

Ako jediný výrobca na Slovensku používame pri opracovaní hrán revolučnú laserovú technológiu. Výhodou laserového opracovanie je bezchybný spoj, ktorý okrem vysokej dizajnovej hodnoty, prináša aj praktický význam. Spoj je vodotesný, kompaktný, odolný voči teplu a preto mu nehrozí odlepenie ani pri umiestnení v blízkosti elektrospotrebičov alebo tepelných zdrojov.


DECODOM predstaví novinky a tradíciu na výstave MODDOM

1844561
DECODOM, spol. s.r.o.

Dizajnová lahôdka menom Iris

Minimalistický dizajn dvierok si zákazník môže doplniť ľubovoľnou úchytkou zo širokej ponuky. Materiál dvierok je špeciálna laminovaná MDF doska pri výrobe ktorej je  používaná inovatívna UV technológia. Konečná úprava povrchu na  vysoký lesk alebo supermat  tento materiál zaraďuje do kvalitatívne najvyššej skupiny. Kvalitnou povrchovou úpravou sú odstránené nežiaduce odtlačky prstov. Povrch dvierok spája perfektný vzhľad s dokonalým pocitom na dotyk.

Harmonické bývanie

Najideálnejšou voľbou pri zariaďovaní bytu či domu, je vybrať si jednu z našich nábytkových sérií. Vďaka nábytkovým sériám si zariadite svoj domov, tak aby bol skutočne miestom pohody a harmónie. Zariadiť si môžete každú miestnosť vášho interiéru v rovnakom dizajne, farbe a štýle. Ku každej sérii vám pomôžeme vybrať množstvo bytových dekorácií a doplnkov. Získate tak vkusne zariadenú domácnosť s nezameniteľným štýlom a šarmom.

Tip: Všetok nábytok a bytové doplnky na jednom mieste

Zlaté produkty našej minulosti

Spracovanie dreva má v topoľčianskom regióne dlhoročnú tradíciu. Všetko sa začalo v roku 1911 keď vznikla prvá parná píla v Topoľčanoch, ktorej hlavnou činnosťou bolo rezanie masívneho dreva a výroba parkiet. Ďalším prelomovým rokom je rok 1947 a závod na výrobu nábytku, ktorý v roku 1958 ovládol celé Československo a exportoval nábytok aj do zahraničia. Spoločnosť Decodom v roku 1999 nadviazala na tradície a zachoval všetky pozitíva svojich predchodcov.


DECODOM predstaví novinky a tradíciu na výstave MODDOM

1844559
DECODOM, spol. s.r.o.

Kuchyňa Carmen 73

Kuchyňa Carmen je ikonou medzi kuchyňami vyrobenými v Topoľčanoch. Jej výroba začala v roku 1973 a dostala sa takmer do každej domácnosti a množstvo rodín ju využíva dodnes. Predalo sa jej viac ako 100.000 kusov. Úspech kuchyne je ukrytý za kvalitnou prácou a premyslenou technológiou výroby. Tieto kritéria sú platné aj pre kuchyne, ktoré vyrábame dnes pod značkou Decodom. 

Urobte na stole miesto pre skutočný šperk

V Hurbanove sa nechali inšpirovať najstarším zachovaným varným listom piva Zlatý Bažant zo 16. apríla 1973, a uvarili pivo použitím tradičných metód varenia s modernými vylepšeniami. Výsledkom je pivná lahôdka, ktorá mladšiu generáciu osloví pripomenutím minulosti v „cool“ retro dizajne, a u tých skôr narodených vzbudí nostalgické spomienky.

Zlatý Bažant 73

Zlatý Bažant 73 je výsledkom svedomitej práce zručného kolektívu pracovníkov výrobného závodu Hurbanovo. Unikátny, až 6 týždňov varený ležiak, isto zaujme nejedného pivára podmanivou vôňou a plným vyváženým telom. 

Kategória: Aktuality
Zdieľať článok

Diskusia