Dokonalé, odolné a krásne škáry? Vylepšená škárovacia hmota Ceresit CE 40 vás nesklame

03. 07. 2015
Zdieľať

Ak v lete alebo na jeseň plánujete nové obklady či dlažbu vo vašej kuchyni alebo kúpeľni, neprehliadnite novú generáciu flexibilnej škárovacej hmoty Ceresit CE 40 Aquastatic s novou polymérovou technológiou SILICA ACTIVE. Tá škárovacej hmote k doterajšej Trojitej ochrane MicroProtect a efektu Aquastatic pridáva nové, vylepšené vlastnosti - rýchlejšie vytvrdzovanie a umývanie u gresových a keramických obkladov a dlažieb, zvýšenú odolnosť proti poškriabaniu a vzniku prasklín a dokonalú stálosť a intenzitu farieb bez výkvetov.

Škárovacia hmota Ceresit CE 40 Aquastatic si svoju obľubu získala čoskoro po uvedení prvej generácie na trh. Už vtedy obsahovala hydrofóbne prípravky, ktoré zvyšovali jej odolnosť proti prenikaniu vody. Vďaka Trojitej ochrane MicroProtect navyše zabraňovala usadzovaniu plesňových spór v škárach a chránila škárovaciu hmotu pred napadnutím plesňami, hubami a inými nežiaducimi mikroorganizmami. Nové vlastnosti, ktoré jej dáva technológia SILICA ACTIVE, robia v súčasnosti z Ceresit CE 40 naozaj dokonalú výplň pre škáry medzi obkladmi a dlažbou. 


Vylepšená škárovacia hmota Ceresit CE 40 vás nesklame

Vylepšená škárovacia hmota Ceresit CE 40 vás nesklame
Henkel Slovensko, spol. s r.o.

SILICA ACTIVE vytvára v základnej cementovej báze vylepšenú mikroštruktúru, ktorá dáva škárovacej hmote vyššiu hustotu. Vďaka nej môže inovovaný výrobok ponúknuť pri zachovaní výbornej spracovateľnosti vyššiu pevnosť v tlaku a v ohybe. Nová škárovacia hmota Ceresit CE 40 je zároveň vďaka zvýšenej tvrdosti povrchu odolnejšia proti poškriabaniu a vzniku trhlín. A stabilizované farebné pigmenty garantujú homogénny vzhľad povrchu, jeho dokonalú stálosť a intenzitu farieb. Tešiť sa môžete aj na nový farebný koncept a nové odtiene farieb, inšpirované štyrmi prírodnými elementmi – veď škára medzi dlaždicami nie je len funkčným prvkom, ale zvýrazňuje krásu celej kúpeľne. 

Viac informácií nájdete na www.ceresit.sk

Kategória: Aktuality
Tagy: škárovacia hmota
Zdieľať článok

Diskusia