HELUZ predstavuje novú Šekovú knižku plnú výhod

HELUZ predstavuje novú Šekovú knižku plnú výhod

14. 07. 2016
Zdieľať

Popredný český výrobca tehlového systému pre hrubú stavbu HELUZ predstavuje inovovanú Šekovú knižku. V nej zákazníci stavajúci s HELUZom nájdu mimoriadnu ponuku bonusov od partnerov firmy.

„Pri výbere partnerov vychádzame z dlhodobej spolupráce. Podmienkou je absolútna serióznosť, ústretovosť a kvalita produktov i služieb. To sú koniec koncov veci, na ktorých si zakladáme aj my v HELUZe. Veríme, že bonusy budú pre zákazníkov zaujímavé,“ hovorí marketingová manažérka Eliška Klimešová.

Unikátna ponuka renomovaných firiem obsahuje napríklad 50% zľavu na odkvapové rúry, trojité sklá za cenu dvojitých alebo presklenie dverí, vzor dreva na dverách a diaľkové ovládanie roliet a žalúzií zdarma. 

Podmienkou pre získanie šekovej knižky je, aby zákazník nakúpil tehlový materiál na stavbu rodinného domu od firmy HELUZ. Obchodný zástupca následne brožúru s platnými poukážkami na čerpanie jednotlivých výhod doručí priamo na miesto stavby. 


HELUZ predstavuje novú Šekovú knižku plnú výhod

1799305
HELUZ cihlářský průmysl v.o.s.

„Je to koncept, ktorý dlhodobo úspešne rozvíjame a využili ho už stovky našich klientov. Je výhodný úplne pre všetkých. Ľudia, ktorí s nami stavajú, získajú množstvo produktov a služieb nevyhnutných pri stavbe rodinného domu od našich partnerov výhodnejšie. Nová ponuka je zatiaľ najlepšia akú sa nám doposiaľ s partnermi podarilo vyrokovať,“ vyzdvihuje Klimešová. 

Na programe sa zúčastňujú spoločnosti Bramac, Lomax, Boga, Delphia, Rako a Prum. 

HELUZ patrí medzi troch najväčších výrobcov murovacích systémov na českom trhu. Výrobky HELUZ majú výborné parametre a umožňujú zostaviť celú hrubú stavbu domu z materiálov zodpovedajúcich tým najprísnejším normám energetickej náročnosti budov. To všetko s použitím komplexného systému jednovrstvovej konštrukcie, teda konštrukcie bez potreby dodatočného zateplenia. 

Viac o Šekovej knižke na www.sekova-knizka.sk 

Kategória: Aktuality
Zdieľať článok

Diskusia