Luxusné talianske kuchyne: kúpite už aj na Slovensku

Luxusné talianske kuchyne: kúpite už aj na Slovensku

05. 08. 2008
Zdieľať

Obchodný dom Galan začína ako prvý na Slovensku predávať luxusné kuchyne Veneta Cucine. Taliansky rodinný podnik Veneta Cucine sa za tridsať rokov vypracoval z miestneho výrobcu kuchynského nábytku na jednu z najvýznamnejších nábytkárskych spoločností na […]

Obchodný dom Galan začína ako prvý na Slovensku predávať luxusné kuchyne Veneta Cucine. Taliansky rodinný podnik Veneta Cucine sa za tridsať rokov vypracoval z miestneho výrobcu kuchynského nábytku na jednu z najvýznamnejších nábytkárskych spoločností na Apeninskom polostrove a medzinárodne uznávanú značku. V tomto roku sa začala spolupráca Veneta Cucine so slovenským rodinným podnikom Nábytok Galan – vďaka tomuto spojeniu dvoch rodinných podnikov nájdete v jednom z najväčších kuchynských štúdií na Slovensku, v Centre bývania Galan v Bratislave, aj kuchyne so špičkovým talianskym dizajnom.

V značke Veneta Cucine sa uplatňujú aktuálne trendy a spájajú sa s vysokou kvalitou vyhotovenia povrchov i detailov. V ponuke sú napríklad kuchyne s vysokolesklými dvierkami z rôznych materiálov v aktuálnej farebnosti, lakované exotické dyhy a ďalšie trendové vychytávky.

Kategória: Aktuality
Tagy: galan kuchyňa
Zdieľať článok

Diskusia