Na slovenský trh so strešnými oknami prichádza cenovo najdostupnejšie trojsklo

Na slovenský trh so strešnými oknami prichádza cenovo najdostupnejšie trojsklo

28. 04. 2017
Zdieľať

VELUX reaguje na zvyšujúci sa dopyt po energeticky účinných riešeniach práve medzi vlastníkmi domov. Prináša strešné okno s trojsklom, ktoré kombinuje vynikajúce tepelnoizolačné vlastnosti a príťažlivú cenu. Trojsklo v kombinácii s kvalitným systémom izolácie prináša úsporu energií aj hlukový útlm – vďaka tomu sa každý podstrešný priestor môže stať ešte príjemnejším miestom na bývanie alebo na prácu.

Strešné okno s trojsklom bude odteraz dostupnejšie pre každého, kto premýšľa nad stavbou nového domu alebo nad rekonštrukciou. Atraktivitu trojskla teraz podčiarkuje bezkonkurenčná cena, ktorá je porovnateľná s dvojsklom. Spotrebiteľ tak nebude musieť viac znižovať svoje nároky na kvalitu zasklenia.

Nové strešné okno VELUX s trojsklom poteší každého, kto chce premeniť svoje podkrovie na zdravšie a komfortnejšie miesto, plné denného svetla a čerstvého vzduchu. Za zváženie určite stojí aj pridať k existujúcemu ďalšie strešné okno – nielen že sa do interiéru dostane viac denného svetla, navyše ho viac prepojí s okolím. Vďaka trojsklu so systémom izolácie ThermoTechnology™ odpadá obava, či viac strešných okien nebude viesť k väčším tepelným stratám. Strešné okno s trojsklom je k dispozícii v rozličných veľkostiach a typoch – môže ísť o drevený alebo bezúdržbový variant, či horné alebo spodné otváranie okna. 


Strešné okno s trojsklom kombinuje výborné tepelnoizolačné vlastnosti a atraktívnu cenu.

Strešné okno s trojsklom kombinuje výborné tepelnoizolačné vlastnosti a atraktívnu cenu.
VELUX SLOVENSKO spol. s r. o.

www.velux.sk/trojsklo{R1}

Kategória: Aktuality
Zdieľať článok

Diskusia