Na slovenský trh so strešnými oknami prichádza cenovo najdostupnejšie trojsklo

28. 04. 2017
Zdieľať

VELUX reaguje na zvyšujúci sa dopyt po energeticky účinných riešeniach práve medzi vlastníkmi domov. Prináša strešné okno s trojsklom, ktoré kombinuje vynikajúce tepelnoizolačné vlastnosti a príťažlivú cenu. Trojsklo v kombinácii s kvalitným systémom izolácie prináša úsporu energií aj hlukový útlm – vďaka tomu sa každý podstrešný priestor môže stať ešte príjemnejším miestom na bývanie alebo na prácu.

Strešné okno s trojsklom bude odteraz dostupnejšie pre každého, kto premýšľa nad stavbou nového domu alebo nad rekonštrukciou. Atraktivitu trojskla teraz podčiarkuje bezkonkurenčná cena, ktorá je porovnateľná s dvojsklom. Spotrebiteľ tak nebude musieť viac znižovať svoje nároky na kvalitu zasklenia.

Nové strešné okno VELUX s trojsklom poteší každého, kto chce premeniť svoje podkrovie na zdravšie a komfortnejšie miesto, plné denného svetla a čerstvého vzduchu. Za zváženie určite stojí aj pridať k existujúcemu ďalšie strešné okno – nielen že sa do interiéru dostane viac denného svetla, navyše ho viac prepojí s okolím. Vďaka trojsklu so systémom izolácie ThermoTechnology™ odpadá obava, či viac strešných okien nebude viesť k väčším tepelným stratám. Strešné okno s trojsklom je k dispozícii v rozličných veľkostiach a typoch – môže ísť o drevený alebo bezúdržbový variant, či horné alebo spodné otváranie okna. 


Strešné okno s trojsklom kombinuje výborné tepelnoizolačné vlastnosti a atraktívnu cenu.

Strešné okno s trojsklom kombinuje výborné tepelnoizolačné vlastnosti a atraktívnu cenu.
VELUX SLOVENSKO spol. s r. o.

www.velux.sk/trojsklo{R1}

Kategória: Aktuality
Zdieľať článok

Diskusia