Nová kolekcia prírodného linolea Gerflor DLW

Nová kolekcia prírodného linolea Gerflor DLW

18. 09. 2020 Zdieľať

Základom ponuky značky Gerflor sú vinylové krytiny, ale svojim zákazníkom vie vďaka nákupu divízie prírodného linolea tradičného nemeckého výrobcu DLW ponúknuť aj tento špičkový materiál. Výsledkom niekoľkoročnej práce tímu odborníkov Gerflor DLW je nová kolekcia prírodného linolea.

Z pohľadu dizajnu sa môže nová kolekcia pochváliť 159 farbami, z čoho 63 je úplne nových. Okrem aktualizácie nesmrteľných dezénov typu Marmorette, Colorette a Uniwalton v nej môžeme nájsť aj úplne nové dezény ako je napr. Arabesque alebo kontrastný dezén Flow. Dôležitým prvkom novej kolekcie je aj farebné prepojenie jednotlivých radov, aby vznikla jedna veľká superkolekcia, v ktorej je možné materiály medzi sebou kombinovať s jasnou farebnou nadväznosťou (tzv. Mix & Match).

linoleum

Dôležitým prvkom novej kolekcie je aj farebné prepojenie jednotlivých radov, aby vznikla jedna veľká super kolekcia, v ktorej je možné materiály medzi sebou kombinovať s jasnou farebnou nadväznosťou – tzv. Mix & Match. Zdroj: Gerflor

Druhým kľúčovým estetickým prvkom je vďaka novej revolučnej povrchovej úprave Neocare ultra matný povrch. Ten v kombinácii s tradičnou dvojvrstvovou výrobnou technológiou eliminuje problém s prekreslením jutového podkladu a maskuje aj drobné nepresnosti podkladu.

linoleum

Nová povrchová úprava Neocare s ultra matným efektom ponúka bezprecedentnú odolnosť voči chemikáliám, čím chráni materiál napr. voči agresívnym saponátom a dezinfekciám.
Zdroj: Gerflor

Kategória: Aktuality
Tagy: linoleum podlahová krytina
Zdieľať článok