Nové konštrukcie vám ušetria viac ako 20 000 eur

11. 04. 2014 Zdieľať

Spoločnosť ForDom, s.r.o. ako vždy pružne reaguje na požiadavky svojich zákazníkov a prináša dve nové, cenovo dostupné konštrukcie. Cieľom spoločnosti bolo pri ich tvorbe zachovať štandardy pre nízkoenergetické domy, ale pritom zabezpečiť vysokú kvalitu a nízku cenu. To sa podarilo.

Spoločnosť na výstave CONECO 2014, ktorá sa konala v dňoch 26.-29. apríla v Bratislave, Inchebe, oficiálne predstavila dva zbrusu nové konštrukčné systémy. Nazvali ich DIFUCELL a EFEKTIV. Tieto spôsobili zvýšený záujem o vybrané domy spoločnosti.

Popis konštrukcie EFEKTIV:


Nové konštrukcie vám ušetria viac ako 20 000 eur

1326989
ForDom s. r. o.

7 veľmi obľúbených domov, od renomovaných architektov ako sú Fero Lehocký, Pavol Pokorný, Dano Kubiš a Bjorn Kierulf bolo nacenených v konštrukcii EFEKTIV. Spolu vystupovali pod názvom “Atraktívna kolekcia”. Toto prispelo k poklesu ich cien. 

Najvýraznejší sa to prejavilo  pri modeli Atrium, ktorého cena klesla až o 22 132 eur. Viac detailov si môžete pozrieť v nasledujúcej tabuľke.


Nové konštrukcie vám ušetria viac ako 20 000 eur

1327399
ForDom s. r. o.

 

Viac detailov o nových konštrukciách DIFUCELL a EFEKTIV a “Atraktívnej kolekcii” sa dozviete na webovej stránke spoločnosti ForDom

Kategória: Aktuality
Zdieľať článok