Novinky predstavené na Samsung European Fóre 2013

Novinky predstavené na Samsung European Fóre 2013

07. 02. 2013 Zdieľať

Spoločnosť Samsung Electronics Co., Ltd., predstavila 4. februára na Samsung European Fóre v priestoroch auditória kongresového centra Grimaldi Forum v Monaku, nové produkty a služby na rok 2013.

Prezident a výkonný riaditeľ spoločnosti Samsung Electronics Europe SP Kim v úvode povedal: „Cieľom tohto roka je pomôcť ľuďom odhaliť svet možností. Chceme ich potešiť nielen tým, že prinesieme očakávané, ale aj možnosťami, o ktorých sa im nikdy ani nesnívalo.“


S9

S9
Samsung

V oblasti domácej zábavy predstavili napríklad funkciu Smart Evolution Kit, určenú pre Smart televízory Samsung. Tento inovatívny princíp sa postará o upgrade televízora, ktorý vďaka nemu získa vlastnosti televízora z ponuky 2013. Spotrebitelia si môžu užívať najnovšie Smart TV funkcie bez toho, aby si museli kúpiť nový televízor. Takisto predstavil celý rad televízorov s veľkou obrazovkou, vrátane prvého 85 palcového televízora S9 s rozlíšením Ultra HD alebo 4K, kde prepojil technológiu s umením a vytvoril nadčasový „Gallery Design“, a kľúčovú Smart LED TV F8500. Navyše bola predstavená užívateľsky prívetivá technológia S-Recommendation s hlasovou interakčnou schopnosťou.


NaviBot CornerClean

NaviBot CornerClean
Samsung

V oblasti domácich spotrebičov Samsung predstavil napríklad nový robotický vysávač NaviBot CornerClean, ktorý pomocou postranných pohyblivých kefiek vyčistí každý kút. Nová beznámrazová kombinovaná chladnička RB31 s digitálnym invertorom, zabezpečuje lepšiu energetickú účinnosť. Široká štvordverová chladnička RF24 s francúzskymi dverami ponúka lepšiu organizáciu chladiaceho priestoru a umožňuje maximalizovať kapacitu na skladovanie potravín. Nová práčka WF80F5E s už známou technológiou Eco Bubble a s motorom s digitálnym invertorom, sa predstavila vylepšeným dizajnom s elegantnými krivkami v čistom odtieni Crystal Gloss. Krásu tejto práčky zvyšuje využitie technológie spoločnosti Samsung pod názvom Touch of Color (TOC), ktorá je na trhu jedinečná, a dvierkam práčky pomocou dvojito vstrekovanej živice pridáva na priehľadnosti a elegantnom sfarbení. 


Smart Oven (MC32F606)

Smart Oven (MC32F606)
Samsung

Do kuchyne prináša Samsung revolučné zmeny prostredníctvom novej mikrovlnnej rúry Smart Oven (MC32F606), s inteligentnými senzormi a funkciami, ako napríklad predprogramované recepty, príprava jogurtu alebo technológiou SlimFry, ktorá umožňuje smaženie bez tuku. Kvôli vynikajúcim funkčným vlastnostiam Samsung používa keramický smalt, takže vnútro rúry je hladké a ľahko sa čistí, nepoškriabe sa ani nezhrdzavie. Keramická vrstva zabraňuje množeniu baktérií a absorpcii pachov. 

Kategória: Aktuality
Tagy: domáce spotrebiče forum Samsung
Zdieľať článok