Páči sa vám náš časopis Môj dom? Podporte nás!

Páči sa vám náš časopis Môj dom? Podporte nás!

01. 04. 2020
Zdieľať

Milí čitatelia, ďakujeme za to, že ste verní značke Môj dom, či už v internetovej alebo tlačenej podobe, a to aj napriek tejto neľahkej dobe. Všetko, čo pre vás pripravujeme, robíme s láskou, nadšením a rovnakým nasadením ako vždy.

Za každým článkom, ktorý vydáme sa ukrýva úsilie našich redaktorov, fotografov, grafikov, jazykových redaktorov, pracovníkov distribúcie a mnohých ďalších ľudí, bez ktorých by to nebolo možné. Uvedomujeme si, že naša každodenná práca má význam až vtedy, keď sa článok alebo časopis dostane „do vašich rúk“ a ste s jeho obsahom spokojní.

Ak sa nám to podarilo, prosíme, podporte nás. Svoju podporu nám najlepšie vyjadríte tým, ak si predplatíte časopis Môj dom na akékoľvek obdobie. Pripravili sme pre vás niekoľko možností, aby sme vám vyšli čo najviac v ústrety. Navyše si môžete vybrať predplatné s veľmi užitočným bonusom v podobe rúška, ktoré ochráni vás i vašich blízkych.Sľubujeme, že vás nesklameme a budeme vám aj naďalej pravidelne prinášať užitočné informácie a inšpirácie, aby bol váš život krajší a domov útulnejší.2620747

Sme tu pre vás.

Ď A K U J E M E !

 

Erika Kuhnová, šéfredaktorka časopisu Môj dom

OBJEDNAŤ SI ZVÝHODNENÉ PREDPLATNÉ

Kategória: Aktuality
Tagy: časopisy o bývaní Sme doma
Zdieľať článok

Diskusia