Polstoročie existencie a 10 rokov na Slovensku

Polstoročie existencie a 10 rokov na Slovensku

03. 08. 2007
Zdieľať

Pred viac než 50 rokmi začal rakúsky podnikateľ Franz Steiner vyrábať zo zvyškového dreva izolačné dosky a položil základy dnes známeho stavebného systému. V roku 1956 založili bratia Steinerovci spoločnosť VELOX-WERK – v latinčine velox […]

Pred viac než 50 rokmi začal rakúsky podnikateľ Franz Steiner vyrábať zo zvyškového dreva izolačné dosky a položil základy dnes známeho stavebného systému. V roku 1956 založili bratia Steinerovci spoločnosť VELOX-WERK – v latinčine velox znamená rýchly a vystihuje jednu z hlavných predností tohto systému. Pôvodná receptúra síce prešla vývojom, jej podstata sa však podnes nezmenila.


V apríli 1997 vznikla v Komárne spoločnosť VELOX CONSTRUCT, ktorá sa stala výhradným partnerom pre predaj stavebného systému VELOX na Slovensku. Časom sa sieť predajcov rozširovala a v súčasnosti pokrýva územie celej republiky prostredníctvom ďaľších výhradných zastupcov z Bratislavy a Žiliny.
V rovnakom medzinárodnom duchu, aký má obchodná stratégia firmy VELOX, sa niesla aj májová oslava 50. výročia systému VELOX v sídle spoločnosti v Maria Rojach v Rakúsku. Zúčastnili sa jej nielen zamestnanci spoločnosti a miestni hostia, ale aj partneri zo Slovenska a mnohých iných krajín.

Kategória: Aktuality
Zdieľať článok

Diskusia