Prvé hliníkové okno s energetickým štítkom triedy A na Slovensku!

09. 12. 2011 Zdieľať

Hliník ako jeden z najpokrokovejších materiálov je pevný, elegantný a trvanlivý, extrémne odolný proti poveternostným vplyvom, neprekáža mu vlhkosť a svoje úžitkové vlastnosti si zachováva po celé desaťročia. Aktivokno AL+ od firmy KALYPSO je šikovne skonštruovaný hliníkový okenný systém, ktorý má excelentné technické parametre a zároveň všetky atribúty moderného dizajnu.

Kvalitný nemecký 72 mm profilový systém s komôrkovým prerušením tepelného mosta je maximálne izolovaný pomocou polyuretánovej peny a prídavného izolantu s prekrytím v oblasti stredového tesnenia. Použité tepelnoizolačné trojsklo s pokovovanými vrstvami novej generácie, vysokou priepustnosťou svetla (až 73 %) a zvýšeným pasívnym solárnym ziskom (g = 62 %) preukazuje neporovnateľne vyššiu celoročnú energetickú bilanciu ako štandardné trojsklo.

Spojením všetkých týchto parametrov a výbornej tesnosti výrobku, ktorú zabezpečuje celoobvodové kovanie, dostávame priekopnícke hliníkové Aktivokno AL+ od spoločnosti KALYPSO oficiálne certifikované energetickým štítkom triedy A. Ide o prvé okno na Slovensku v tejto triede, s energetickou bilanciou pre klimatickú oblasť SR +8,7 kWh/(m2 . rok) – vhodné do nízkoenergetických domov.

Okno ponúkame aj s plne skrytým kovaním, čo zvyšuje atraktivitu výrobku do najvyššej možnej miery. Navyše, špeciálna vysokoodolná povrchová úprava HWR (high weather resistance) vám dáva neobmedzené možnosti pri výbere farby alebo štruktúrovaného povrchu.

www.matporiadneokno.sk

Kategória: Aktuality
Tagy: kalypso okná
Zdieľať článok