Pustite sa do jarného upratovania

Pustite sa do jarného upratovania

11. 04. 2014
Zdieľať

Jarné upratovanie už dávno nie je postrachom gazdiniek. Všetky úskalia zdolajú vysávače a parný čistič gorenje.

Parný čistič gorenje SC1800R sa bez použitia chémie, za pomoci regulovateľného prúdu pary, postará o hygienicky čistú domácnosť. Môžete ho použiť na pevné podlahy, sanitárnu techniku, vodovodné batérie, koberce a dokonca aj okná. Vďaka rôznym nástavcom zdolá aj horšie dostupné miesta.

Komfort, praktické príslušenstvo, vysoký sací výkon, nadčasový dizajn to sú vysávače gorenje. Modely VC1411B , VC1615G , VC2027RPO , VC2223RPBK a VC2226RPB zbavia baktérií, prachu a ďalších nečistôt celú domácnosť, vrátane zle prístupných miest a rohov.Sú vybavené vysoko efektívnou HEPA filtráciou, funkciou plynulého rozbehu motora, elektronickou reguláciou výkonu a praktickými gumovými kolieskami.


Pustite sa do jarného upratovania

1328607
GORENJE Slovakia, s.r.o.

Výhodou je možnosť dokúpenia ďalšieho užitočného príslušenstva.Spinner nádoba vie zachytiť až 90 % prachu, čo ocenia nielen alergici. Bonusom je veľká úspora sáčkov, jednoduché použitie, čistenie i skladovanie. Špeciálna Pet hair kefa spoľahlivo vysaje zvieraciu srsť. Polohovateľná teleskopická kefa Extensive brush dosiahne na najvyššie police a skrine, aj za nábytok. Parquet brush, dlhá a úzka kefa so štetinami, čistí parkety a plávajúce podlahy bez rizika poškriabania. Turbo brush, vzduchom poháňaná turbo kefa, je vhodná na čistenie kobercov a iných mäkkých podlahových krytín. 


Pustite sa do jarného upratovania

1328601
GORENJE Slovakia, s.r.o.

Viac na: www.gorenje.sk/mala_biela_technika/vysavace a  www.gorenje.com 

Kategória: Aktuality
Zdieľať článok

Diskusia