Ručný ovládač HSI zjednoduší prevádzku v priemyselných areáloch

29. 03. 2010
Zdieľať

Vo veľkých výrobných a logistických halách vodiči vysokozdvižných vozíkov často prechádzajú viacerými bránami. Hľadanie správneho diaľkového ovládača je zvyčajne nepohodlné a môže narúšať plynulosť dopravy. Spoločnosť Hörmann preto uviedla na trh ručný vysielač HSI 868, […]

Vo veľkých výrobných a logistických halách vodiči vysokozdvižných vozíkov často prechádzajú viacerými bránami. Hľadanie správneho diaľkového ovládača je zvyčajne nepohodlné a môže narúšať plynulosť dopravy. Spoločnosť Hörmann preto uviedla na trh ručný vysielač HSI 868, ktorý umožňuje jediným prístrojom otvoriť až 1 000 brán.


Vďaka premysleným konštrukčným vlastnostiam nového priemyselného vysielača sa prevádzka v priemyselných areáloch zjednoduší hneď v niekoľkých aspektoch. Hlavnou výhodou je jeho ľahké naprogramovanie a obsluha. Jednotlivým bránam sa jednoducho priradia čísla a po ich zadaní a potvrdení na ovládači sa brány otvoria. Čísla najčastejšie prechádzaných brán si možno individuálne uložiť na tlačidlách rýchlej voľby. Táto funkcia umožňuje zadať až 20 najfrekventovanejších čísel brán. Naprogramovanie možno pomocou počítačového programu rýchlo preniesť aj na ďalšie ručné vysielače HSI.


Výhodou je aj robustné a odolné vyhotovenie prispôsobené náročným pracovným podmienkam. Obruba z tvrdej gumy chráni vysielač pred nárazmi. Držiak na umiestnenie vo vozidle ho zabezpečuje aj pred pádom. Jeho prostredníctvom sa vysielač napája prúdom, funguje však aj na batérie. Vďaka veľkoplošným tlačidlám chráneným pred nečistotami ho možno ľahko obsluhovať aj v hrubých pracovných rukaviciach.


Viac informácií získate na zelenej linke 800 232 777  alebo na stránkach www.hormann.sk.


 

Kategória: Aktuality
Tagy: hörmann
Zdieľať článok

Diskusia