Spoločnosť HELUZ pomáha stavebníkom v súčasnej ťažkej situácii

17. 04. 2020
Zdieľať

Súčasná neľahká situácia vyvolaná pandémiou koronavírusu, konkrétne obmedzenie pohybu osôb, odchod zahraničných robotníkov a spomalenie administratívy súvisiacej so stavebným konaním sa negatívne prejavila aj u mnohých stavebníkov rodinných domov, ktorí svoje stavby už začali alebo ktorí sa v týchto týždňoch chystali svoju stavbu začať.

S pochopením pre tieto nepredvídateľné okolnosti sa rozhodla spoločnosť HELUZ svoju každoročnú Jarnú akciu v tomto roku mimoriadne predĺžiť. V jej rámci tak majú stavebníci o celý mesiac viac na registráciu (15. mája 2020), ako aj na vývoz muriva HELUZ FAMILY alebo HELUZ FAMILY 2in1, za ktorý môžu získať nosné žalúziové a roletové preklady za 1 €/ks (s kauciou až do 31. júla 2020).

„Minimálnou úsporou je pre stavebníkov okolo 120 € za najkratší roletový a žalúziový preklad, ale mnohým stavebníkom spoločnosť HELUZ touto akciou už prispela rádovo v tisícoch eur. Berieme to ako našu formu podpory slovenského stavebníctva v komplikovanej dobe, pretože ušetrené prostriedky môže stavebník využiť na iné účely v ďalších fázach stavby bez toho, aby musel obetovať budúci komfort bývania,“ vysvetľuje obchodný riaditeľ spoločnosti HELUZ.žalúziový preklad
Heluz

Jarná akcia HELUZ 2020 je určená pre koncových zákazníkov (fyzické osoby), ktorí si objednajú stavebný materiál HELUZ pre hrubú stavbu vlastného rodinného domu na Slovensku a odoberú ho v stanovenom termíne. Podmienkou účasti je registrácia predĺžená do 15. mája 2020, spracovanie Výkazu výmer podľa projektovej dokumentácie a odobratie stavebného materiálu od spoločnosti HELUZ. Za každých ucelených 15 paliet obvodového muriva HELUZ FAMILY alebo HELUZ FAMILY 2in1 má zákazník nárok na jeden nosný žalúziový a roletový preklad HELUZ za 1 €/ks vrátane DPH. 

Podmienky pre získanie akciovej ponuky www.heluz.sk/akcie.

ZDROJ + FOTO: HELUZ

Kategória: Aktuality
Tagy: stavebný preklad
Zdieľať článok

Diskusia