Súťaž – Pošlite detail, vyhrajte viac než maličkosť

Súťaž – Pošlite detail, vyhrajte viac než maličkosť

28. 09. 2009
Zdieľať

A je to tu... Leto sa pomaly blíži ku koncu, no naša súťaž stále pokračuje. V predošlých číslach časopisu Môj dom sme vám písali, aby ste nám zasielali fotografie detailov vašich domov či bytov. Počas horúcich letných dní nám prišlo množstvo vašich krásnych fotografií – a porota mala z čoho vyberať. Za všetky fotografie ďakujeme.

V septembrovom a októbrovom čísle časopisu Môj dom a na stránke www.mojdom.sk budeme uverejňovať redakčný výber 15 najlepších fotografií a vy máte možnosť hlasovať za svojho favorita od 2. 9. 2009 do 31. 10. 2009 prostredníctvom SMS hlasovania. Autori troch fotografií, ktoré dostanú najviac hlasov, sa stanú šťastnými výhercami novej sedacej zostavy od spoločnosti KANAPA, LCD televízora SAMSUNG alebo nábytku od spoločnosti PRUNUS a z hlasujúcich čitateľov vyžrebujeme výhercov mnohých ďalších cien.

Zaujímavé detaily robia dobrý interiér a výborné nápady nesmú zostať neocenené!

Ako postupovať?
Zaslaním SMS na číslo 7509 od 2. 9. 2009 do 31. 10. 2009 s detailom, za ktorý chcete zahlasovať – D1, alebo D2, alebo D3… Jednou SMS môžete zahlasovať za jednu fotografiu.
SMS pošlite v tvare: D(číslo fotografie) medzera MENO, PRIEZVISKO, ULICA, CISLO, PSC, MESTO
Príklad: D5 JAN VYMYSLENY, NEZABUDKOVA 6, 821 08 BRATISLAVA
(Cena spätnej SMS je 0,199 Eur/6 Sk.)

Čítajte časopis Môj dom, aby ste sa dozvedeli výsledky súťaže.

Kategória: Aktuality
Tagy: súťaž jaga
Zdieľať článok

Diskusia