Vyhrajte NOVINKU – kombinovanú práčku so sušičkou BOSCH

Vyhrajte NOVINKU – kombinovanú práčku so sušičkou BOSCH

08. 04. 2021 Zdieľať

Ak sa chcete stať šťastným majiteľom tejto novinky, odpovedzte správne na súťažnú otázku. Jeden z vás bude môcť prať v kombinovanej práčke so sušičkou so všetkými výhodami, ktoré novinka Bosch Serie | 4 WNA13400BY ponúka.

Súťažná otázka

Čo znamená funkcia Iron Assist?


Ako na to

Odpovedzte správne na súťažnú otázku najneskôr do 7. 5. 2021 a vyplňte súťažný formulár. Výhercu uverejníme na našom webe po skončení súťaže.

Kombinovaná práčka so sušičkou Bosch Serie | 4 WNA13400BY

Kombinovaná práčka so sušičkou Bosch Serie | 4 WNA13400BY

Výhodu sušenia bielizne v sušičke môžu využívať aj domácnosti, do ktorých sa dva spotrebiče na starostlivosť o bielizeň nezmestia. Riešením je kombinácia práčky so sušičkou, ktorá sa dokonale postará o bielizeň a zároveň ušetrí miesto v domácnosti. V novej kombinovanej práčke so sušičkou Bosch Serie | 4 WNA13400BY sa dá v jednom cykle perfektne vyprať aj vysušiť 5 kg bielizne. Ak použijete spotrebič iba na pranie, zvládne sa postarať až o 8 kg bielizne. Neviete si poradiť so správnym nastavením spotrebiča? Technológia AutoDry vďaka senzorom priebežne meria vlhkosť v bubne práčky a automaticky rozpozná, kedy je bielizeň dokonale suchá. Funkcia Iron Assist zase ošetrí bielizeň parou a vyhladí ju tak, že už ju netreba žehliť.

Bosch

www.bosch-home.com/sk

Kategória: Súťaže
Tagy: práčky sušičky
Zdieľať článok