Svetlá a dizajnové elementy pre záhradu

28. 04. 2014 Zdieľať

„ Či už ide o náladovú atmosféru alebo o viac bezpečia vďaka orientačnému osvetleniu: výber správneho záhradného osvetlenia na terase, v záhrade a chodníčkov okolo domu je na vás“

LED svetlá určite nájdu uplatnenie vo Vašom najbližšom okolí a môžu sa použiť na osvetlenie vchodu do domu, terás a príjazdových ciest. LED svetlá Vás presvedčia trvanlivosťou, funkčnosťou, estetickosťou a súčasne aj energeticky úspornou LED technológiou. V rôznych prevedeniach a farbách osvetleniach, veľkosti a vysokej kvality spracovania. 


Svetlá a dizajnové elementy pre záhradu

1335459
Semmelrock

Na osvetlenie chodníčkov sa výborne hodí elegantný hliníkový obrubník s integrovanými LED svetelným pásom. Špeciálne kotviace prvky, ako aj konektory umožnia jednoduchú inštaláciu. 

Solárne svetlá umožňujú obzvlášť jednoduché stvárnenie s osvetlením bez kabeláže, napájania alebo údržby. Dlažby so solárnym osvetlením sú vhodné najmä pre vchody do domu a prístupové cesty, pretože sú pojazdné. Ďalšou výhodou je, že sa svetlá ľahko inštalujú do existujúcich spevnených plôch. Solárne svetlá sa postarajú o príjemnú atmosféru a zároveň ukazujú cestu v tme.

www.semmelrock.sk

Kategória: Aktuality
Zdieľať článok