Tohtoročná novinka pre rýchlu výmenu starého radiátoru

Tohtoročná novinka pre rýchlu výmenu starého radiátoru

10. 09. 2010
Zdieľať

Pri rekonštrukciách je ideálne nové ploché teleso KORADO RADIK-R, ktoré je ľahkou náhradou za článkové radiátory. Už od začiatku je táto novinka navrhnutá tak, aby bola jej inštalácia možná na existujúce rozvody.

Aj výmena je skutočne jednoduchá. Prvým krokom je demontáž pôvodného článkového radiátora a odstránenie (odpílenie) upevňujúcich hákov v stene, druhým krokom je inštalácia uchytenia nového radiátora a nakoniec osadenie samotného vykurovacieho telesa. Ak chce investor maximálne využiť priestor vo svojom byte, môže si dať realizačnou firmou odstrániť staré rozvody „visiace“ vo vzduchu, pričom nové rozvody možno umiestniť tesne nad podlahu a uložiť ich do dizajnových ochranných líšt.


Výmenou starých radiátorov možno zvýšiť účinnosť a komfort celej vykurovacej sústavy a výrazne ušetriť na nákladoch za vykurovanie. Ziskom navyše je maximálna tepelná pohoda a interiér s modernými vykurovacími telesami, ktoré sú v ponuke v rozličných farbách a tvaroch.


Nové, štýlové radiátory KORADO poskytujú dostatočný komfort s individuálnymi doplnkami – napríklad ohrievanie uterákov či zabudované zrkadlo.


Kategória: Aktuality
Tagy: korado
Zdieľať článok

Diskusia