Ukážkový dom v duchu moderných trendov

Ukážkový dom v duchu moderných trendov

13. 02. 2007
Zdieľať

Spoločnosť Ekonomické stavby otvorila ukážkový dom v Rousínove u Brna, ktorý môže byť zaujímavou inšpiráciou pre záujemcov o kúpu rodinného domu nielen z Moravy a južných Čiech, ale aj zo západného Slovenska. „Pri výstavbe sme […]

Spoločnosť Ekonomické stavby otvorila ukážkový dom v Rousínove u Brna, ktorý môže byť zaujímavou inšpiráciou pre záujemcov o kúpu rodinného domu nielen z Moravy a južných Čiech, ale aj zo západného Slovenska. „Pri výstavbe sme kládli dôraz na prvky modernej architektúry a predstavenie noviniek z oblasti nízkoenergetických domov. Fasáda je obložená efektnou pálenou tehlou, ktorá so zaujímavým tvarom domu vytvára pôsobivý celok; v interiéri sme využili moderné materiály, najmä sklo. Okrem nevšedných obkladov, veľkých zasklených plôch a sklených dverí môžu záujemcovia vidieť i sklenené schody či strop,“ hovorí David Mencl, riaditeľ spoločnosti ES. Milovníci prírody a otvorených priestorov iste ocenia veľkú terasu, ktorá je prirodzeným prechodom medzi domom a záhradou a v teplých mesiacoch zaujímavo rozširuje obytný priestor.


Domy vychádzajúce z koncepcie tohto ukážkového sídla budú v ponuke spoločnosti v lete tohto roka. Pre záujemcov o prehliadku je otvorený v pracovných dňoch od 8.00 do 16.00 hodiny.Viac informácií na stránke www.ekonomickestavby.cz.

Kategória: Aktuality
Tagy: rodinné domy stavba
Zdieľať článok

Diskusia