PODCAST môjdom
Zdroj: JAGA

V najnovšej epizóde môjdom podcastu vyberáme dodávateľa hrubej stavby. Kde ho hľadať a na čo si dať pozor?

18. 11. 2022 Zdieľať

V podcaste môjdom ste spolu s nami na ceste za vysnívaným bývaním. Od úvodu - výberu pozemku sme sa dnes dostali k výberu dodávateľa hrubej stavby. Kde ho môžeme nájsť a podľa čoho spoznáme toho správneho? Aj to sa dozviete v novom vydaní podcastu môjdom.

Hosťom tejto epizódy je opäť Ivan Šurina zo spoločnosti TDI – Kompleting, s ktorým sme sa v predchádzajúcej epizóde rozprávali o stavebnom práve – presnejšie sme riešili tému získavania stavebného povolenia a komunikácie so Stavebným úradom. Ak ste túto epizódu nestihli, môžete si ju vypočuť hneď teraz.

Piata epizóda ide opäť o krok ďalej. Spomíname v nej dve možnosti stavby domu – svojpomocnú, aj za pomoci realizačnej firmy. Dozviete sa, kedy osloviť realizátora hrubej stavby, podľa čoho ho hľadať a kde sa poradiť. Ivan Šurina vám poradí aj jednoduchý spôsob, ako overiť kvalitu práce realizačnej firmy.

Venujeme sa aj cene práce – platí v prípade hrubej stavby pravidlo, že najdrahšia cenová ponuka znamená aj najväčšiu kvalitu? Ako vyzerá zadanie pre vytvorenie cenovej ponuky?

Neobchádzame ani možnosť svojpomocnej stavby domu – rozoberáme výhody aj nevýhody obidvoch spôsobov stavby a zodpovieme si otázku: dokáže stavebník naozaj ušetriť pri svojpomocnej stavbe domu? Nalaďte si podcast hneď teraz:

Nepočuli ste prechádzajúce epizódy? Nájdete ich na YouTube alebo na streamovacích platformách.

Kategória: Aktuality
Tagy: hrubá stavba podcast
Zdieľať článok