Všetko pre super domy na superhome.sk

Všetko pre super domy na superhome.sk

09. 07. 2007
Zdieľať

Nový SUPERHOME Loft, ktorý vznikol v historickej budove Cvernovky na rohu ulíc Košická a Páričkova, je miestom, kde sa stretávajú novinky zo sveta dizajnu, technológií a materiálov. SUPERHOME je budova, v ktorej je použité to […]

Nový SUPERHOME Loft, ktorý vznikol v historickej budove Cvernovky na rohu ulíc Košická a Páričkova, je miestom, kde sa stretávajú novinky zo sveta dizajnu, technológií a materiálov. SUPERHOME je budova, v ktorej je použité to najlepšie, čo súčasné technológie umožňujú – či už ide o šetrenie energií, znižovanie prevádzkových nákladov, pasívne domy, moderné okná, alebo nábytok od svetoznámych dizajnérov. Jednoducho, nájdete tu množstvo inšpirácií pre váš super domov.


Barcelona chair od Ludwiga Mies van der Rohe, lc2 armchair od Le Corbusiera, Wassily chair od Marcela Breuera alebo Lounge chair od Charlesa Eamesa a mnoho ďalších klasík svetového dizajnu, ktoré nájdete na www.classicdesigners.eu, si môžete pozrieť aj na vlastné oči práve v SUPERHOME Lofte. Vstúpite do neho točitým schodiskom z Páričkovej ulice.


www.superhome.sk sa stal rázcestníkom pre
www.superhome.sk/windows,
www.pasivnydom.sk,
www.classicdesigners.eu
a www.medmax.info.

Kategória: Aktuality
Tagy: kreslo
Zdieľať článok

Diskusia