Žalúzie, ktoré neostanú v tieni

Žalúzie, ktoré neostanú v tieni

05. 03. 2007
Zdieľať

Na veľtrhu CONECO v Bratislave nájdete už tradične firmu D.O.S. SK, prezentujúcu kvalitnú tieniacu techniku nemeckej spoločnosti WAREMA. A ako inak, v ich stánku nebudú chýbať horúce novinky. Elegantný nový dizajn dostal nosný profil vonkajších […]

Na veľtrhu CONECO v Bratislave nájdete už tradične firmu D.O.S. SK, prezentujúcu kvalitnú tieniacu techniku nemeckej spoločnosti WAREMA. A ako inak, v ich stánku nebudú chýbať horúce novinky. Elegantný nový dizajn dostal nosný profil vonkajších žalúzií, ktorého prednosťou je aj zníženie hlučnosti o 10 dB. Lákavou novinkou sú interiérové žalúzie s jednostrannou alebo obojstrannou perforáciou, ktoré umožňujú vizuálny kontakt s okolím. Vonkajšia časť lamely má zrkadlový povrch odrážajúci slnečné lúče do exteriéru alebo do miestnosti – podľa naklonenia. Novinkou v ovládaní tieniacej techniky je inteligentný riadiaci systém Climatronic s novým dizajnom meteostanice.


Rolety, žalúzie, fasádne a terasové markízy vo viacerých vyhotoveniach, ako aj tienenie zimných záhrad nájdete v stánku E 402alebo od 29. marca v stálej vzorkovej predajni v Bratislave na Rožňavskej ulici v areáli R1.


www.dos-trencin.sk

Kategória: Aktuality
Tagy: aktualdos tienenie žalúzie
Zdieľať článok

Diskusia