Žehlenie na vysokej úrovni

Žehlenie na vysokej úrovni

13. 11. 2008
Zdieľať

Vysokotlakový systém s vyhrievanou doskou Philips GC9920 umožňuje jednoduché žehlenie vďaka ľahkej žehličke (len 1,2 kg) s platňou Careeza a kontinuálne vystupujúcej pare (s tlakom až 4,5 baru). Záhyby pomáha odstrániť aj vyhrievaná doska. Jej […]

Vysokotlakový systém s vyhrievanou doskou Philips GC9920 umožňuje jednoduché žehlenie vďaka ľahkej žehličke (len 1,2 kg) s platňou Careeza a kontinuálne vystupujúcej pare (s tlakom až 4,5 baru). Záhyby pomáha odstrániť aj vyhrievaná doska. Jej povrch je z materiálu, ktorý umožňuje nechať žehličku položenú v horizontálnej polohe, a zároveň účinne saje vodu, ktorá tak nekondenzuje pod doskou.

Keď sa žehliaca plocha sklopí do zvislej polohy, môže sa využiť vysokotlaková naparovačka, určená napríklad na hodvábne blúzky, či volánové sukne. Po návrate z baru alebo reštaurácie môže byť oblečenie cítiť cigaretovým dymom – sako alebo sveter stačí položiť na dosku a zapnúť funkciu Auto refresh. Horúci vzduch začne fúkať z oboch strán dosky a cirkulovať v oblečení, ktoré má tak po 10 minútach opäť sviežu vôňu.

Kategória: Aktuality
Zdieľať článok

Diskusia