Zdroj: Fatra

Zlaďte celý interiér podlahou s rovnakým dekorom

23. 11. 2020 Zdieľať

Ak hľadáte podlahu s jedným dekorom do celého interiéru, tak vinylové plávajúce podlahy od Fatry sú zásah do čierneho. Ich konštrukcie patria medzi najkvalitnejšie na trhu, a to predovšetkým vďaka svojim skvelým vlastnostiam.

 

Rez podlahy

WELL-click-3D-rez Zdroj: Fatra

WELL-click,-Buk-rustikál Zdroj: Fatra

Sú odolné proti baktériám, majú vynikajúcu zvukovú izoláciu, ľahko a rýchlo sa ukladajú a pýšia sa úplne dokonalým dizajnom, nielen na pohľad, ale aj na dotyk. Vinylové podlahy sa hodia do akejkoľvek miestnosti vďaka vysokej odolnosti. Nevyžadujú mimoriadnu údržbu, stačia iba bežné čistiace prostriedky.

RS-click,-Buk-rustikal,-30109-1

RS-click,-Buk-rustikal Zdroj: Fatra

Rez podlahy

RS-click – 3D rez Zdroj: Fatra

Ideálnym riešením, ako zjednotiť interiér rovnakým dekorom podláh vo všetkých miestnostiach, je výber plávajúcej podlahy RS-click a celovinylovej podlahy WELL-click. RS-click možno použiť všade tam, kde sa nevyskytuje vlhkosť, teda v obývacích a detských izbách, chodbách a pracovniach. Naopak, tam, kde sa vlhkosť očakáva vo väčšej miere, teda v kúpeľniach a kuchyniach, sa odporúča využiť podlahu WELL-click, ktorá sa môže pochváliť celovinylovou štruktúrou, takže voda pre ňu nie je žiadny problém. Jednotlivé dekory boli vybraté z kolekcie RS-click, preto si možno plávajúcu podlahu v rovnakom vyhotovení položiť úplne všade. Treba však brať do úvahy aj rozdiely v hrúbke, pretože kolekcia RS-click má celkovú hrúbku 9,5 mm a kolekcia WELL-click 5,5 mm.

Kategória: Aktuality
Tagy: podlahové krytiny vinylové podlahy
Zdieľať článok