AutoPilot, ktorý pečenie nasmeruje do úspešného cieľa

AutoPilot, ktorý pečenie nasmeruje do úspešného cieľa

13. 07. 2009
Zdieľať

Bosch predstavuje novinku v oblasti pečenia a varenia v rúre – programovú automatiku AutoPilot. Po zadaní druhu pokrmu, AutoPilot sám vyberie ten najvhodnejší typ ohrevu, teplotu a dĺžku varenia.

—– Komerčná prezentácia —–

Ešte rovnomernejšie pečenie zaručuje nová generácia technológie Bosch 3D horúci vzduch Plus. Inovatívny systém prieduchov umiestnených v zadnom paneli umožňuje o 15 percent intenzívnejšiu ventiláciu horúceho vzduchu obklopujúceho jedlo zo všetkých strán. Pizza je tak dokonale chrumkavá, aj keď sa pečie na dvoch úrovniach roštov súčasne. Funkcia HydroBaking je zas ideálna na kysnuté cestá, pretože vlhkosť z jedla sa v podobe pary znovu využije priamo v rúre. Výsledok: cesto pri kysnutí nestratí pružnosť a pečivo zostáva lahodne vláčne.


AutoPilot, ktorý pečenie nasmeruje do úspešného cieľa

200765

Zabudovateľná rúra Bosch HBA34B550 prichádza s novým automaticky riadeným programom pečenia vhodným pre každého. Ide o najjednoduchší variant programovej automatiky AutoPilot 10 s 10 programami pre najčastejšie pripravované druhy jedál. V ponuke je 6 programov pečenia z čerstvého mäsa a 4 programy pečenia z mrazeného mäsa. Po zadaní hmotnosti stačí už len spustiť vybraný program. Druh ohrevu, teplotu a dĺžku prípravy si program riadi automaticky. Možnosti automatického pečenia aj pre náročnejších kuchárov prinášajú rozšírené programy AutoPilot40 a AutoPilot68.

Nová generácia zabudovaných rúr Bosch poskytuje nielen technické inovácie ale aj dlhodobú tradíciu a kvalitu charakteristickú pre značku Bosch. Aj preto teraz spoločnosť Bosch domáce spotrebiče prichádza s novou pridanou hodnotou, ktorou je predĺžená 5 ročná záruka. Špeciálna predĺžená záruka platí na nákup v prevádzkarni (t.j. v „kamenej“ predajni alebo v kuchynskom štúdiu) prevádzkovanej na území Slovenskej republiky v termíne od 1.6.2009 – 31.8.2009*.

Viac informácií o predĺženej záruke a domácich spotrebičoch značky Bosch nájdete na: www.bosch-spotrebice.sk  

* Špeciálna záruka sa nevzťahuje na domáce spotrebiče Bosch zakúpené na základe zmluvy uzatváranej na diaľku, t.j. pri nákupe cez internet.

Kategória: Bývanie Domáce spotrebiče
Tagy: domace spotrebice rúra
Zdieľať článok

Diskusia