Zdroj: Devialet

Devialet Phantom: Posuňte hranicu možného!

08. 04. 2021 Zdieľať

Francúzsky Devialet netreba fanúšikom Hi-Fi predstavovať. Popri audiofilskych zosilňovačoch Expert Pro zaujal hlavne svojimi hudobnými streamovacími systémami Phantom. V rodine, zahŕňajúcej pôvodne niekoľko modelov Premier a menšie modely Phantom Reactor, bol spoločným menovateľom excelentný zvuk a takmer neuveriteľné technické parametre.

Teraz však Devialet prichádza s novými modelmi reproduktorov Phantom, u ktorých vylepšil to, čo bolo prakticky dokonalé. Namiesto produktovej línie Premier teraz ponúka Phantom I a radu Reactor nahradil Phantom II.

Devialet Phantom konektivita

Devialet Phantom konektivita. Zdroj: Devialet

Phantom I 108 DB s výkonom 1100 wattov a frekvenčnou odozvou 14 Hz až 27 kHz dokáže rozburácať aj najväčšiu miestnosť v dome a bude perfektne interpretovať akýkoľvek hudobný žáner v kvalite Hi-Res audio. „Skromnejšia“ verzia Phantom I 103 DB má výkon „len“ 500 W, ale ak ho skúsite pustiť naplno, vyberte hudbu, ktorá poteší aj susedov.

Reproduktory bezdrôtové

Reproduktory Phantom fungujú aj v bezdrôtovom stereo tandeme a teraz sú dostupné aj v matnom čiernom prevedení. Zdroj: Devialet

Túžite počúvať hudbu v celom byte, alebo dome, alebo chcete cítiť obľúbené skladby v najprirodzenejšej podobe? Devialet Phantom je riešením. 

Ceny a ďalšie podrobnosti o streamovacích systémoch Devialet Phantom nájdete na stránke distribútora www.bisaudio.sk

Zdroj: PR článok PR BIS audio, s.r.o.

Kategória: Domáce spotrebiče
Tagy: bezdrôtové reproduktory hifi inteligentné systémy moderné bývanie
Zdieľať článok