Jednoducho ovládateľný v každom veku

Jednoducho ovládateľný v každom veku

26. 06. 2013 Zdieľať

Demografická výzva je už dlhodobo známa, naša spoločnosť výrazne starne. Ani starší ľudia si však nechcú odoprieť komfort každodenného života. Napríklad pri dennodennom sprchovaní sa. Čo sa očakáva? Po otvorení kohútika sa spustí voda a od začiatku správna pohodová teplota. Starší ľudia sa väčšinou nepýtajú čo všetko zariadenie dokáže, záleží im hlavne na tom, že sa so zariadením dá jednoducho sprchovať alebo kúpať. Napriek tomu, aké atraktívne je môcť vykonávať rôzne nastavenia, s väčším počtom funkcií rastie spravidla aj náročnosť ovládania určitého zariadenia.

To však neplatí pre plne elektronicky regulované prietokové ohrievače DHE electronic comfort od spoločnosti STIEBEL ELTRON. Tie ponúkajú pre každého používateľa maximálne pohodlie – je jedno, či je starý, alebo mladý, či je zdravý, alebo s telesným postihnutím. S jednoduchou ovládateľnosťou pre všetkých, ktorí sa chcú len pri požadovanej teplote osprchovať, okúpať alebo si umyť ruky.

Dbá sa však aj o bezpečnosť – pomocou funkcie individuálneho obmedzenia teploty je zabezpečená perfektná ochrana pred obarením. Štandardnou súčasťou zariadenia je aj mini diaľkové ovládanie, pomocou ktorého je možné požadovanú teplotu nastaviť aj zo sprchy alebo z vane – zjednodušenie a komfort pre tých, ktorým už chôdza robí väčšie problémy.


Jednoducho ovládateľný v každom veku

Jednoducho ovládateľný v každom veku
STIEBEL ELTRON

Inteligentná elektronika prispôsobuje vykurovací výkon a tým aj spotrebu energie automaticky požadovanému množstvu teplej vody, teplote studenej vody a samozrejme zvolenej teplote. Vhodne veľký, podsvietený displej pritom znázorňuje zvolenú teplotu tak, že je viditeľná aj z diaľky. 

Ohrievače DHE electronic comfort sú určite správnym zariadením pre tých, ktorí by radi ušetrili. V porovnaní s hydraulicky riadenými ohrievačmi ušetria viac ako 30% vody a energie.

www.stiebel-eltron.sk

Kategória: Aktuality Domáce spotrebiče
Zdieľať článok