Klik TV urobí z vášho televízora Smart TV

20. 11. 2013 Zdieľať

Na slovenský trh prichádza zaujímavá novinka. Firma Klik TV spustila predaj boxu, ktorý prináša prepojenie s videoslužbou ale aj nahrávanie 25 televíznych staníc, prehrávanie vlastného obsahu z USB alebo aplikáciu na využívanie YouTube. Cena boxu aj s paušálom na 6 mesiacov je 99 eur.

Na to aby ste zariadenie mohli začať využívať potrebujete pripojenie na internet (LAN alebo Wi-fi) s minimálnou rýchlosťou 2MB za sekundu. Váš TV prijímač musí byť vybavený HDMI konektorom. Box podporuje Full HD a dá sa pripojiť cez Wi-Fi či ethernetový kábel. S televízorom ho prepojíte iba prostredníctvom HDMI kábla. Po pripojení KlikBoxu sa z vášho televízora stane Smart TV.

KLIK TV vám umožní využívať služby, ktoré sú dostupné cez paušál za 4,90 € na mesiac (viď infoblok) alebo si môžete priplatiť za prémiové služby. Zo služieb dostupných v základe ocenia zákazníci zrejme najviac možnosť nahrávať si svoje obľúbené seriály alebo prístup k viac ako 2000 filmom vo filmotéke.


Klik TV urobí z vášho televízora Smart TV

1270923
KLIKTV SK s.r.o.

Za 3 eurá na mesiac si môžete v tejto službe priplatiť pristúp k stovkám rozprávok pre deti alebo erotickým filmom pre dospelých. K dispozícii sú aj najnovšie filmové trháky, ktoré boli prednedávnom v kinách v cene 1 alebo 2 eurá za film. Za služby môžete platiť cez platobnú kartu alebo prostredníctvom SMS.

Počas budúceho roka má k boxu pribudnúť aj prehrávanie obsahu na počítači ako bonus. „Na začiatku nebudeme umožňovať prehrávanie na PC. Bude to služba, ktorá bude ponúknutá zákazníkom v nasledujúcom roku ako benefit,“ uviedol pre portál Živé.sk marketingový manažér Klik TV Marek Šandor. Viac informácií o službe ako aj podrobnosti o tom kde sa box predáva nájdete na internetovej adrese www.kliktv.sk


Klik TV urobí z vášho televízora Smart TV

1270919
KLIKTV SK s.r.o.

Zoznam staníc, ktoré bude možné s Klik TV nahrávať:
Markíza, Doma, Dajto, Fooor, JOJ, Plus, Jednotka, Dvojka, TA 3, Wau, Nova, Nova Cinema, Fanda, Smíchov, Telka, Prima, Prima Love, Prima Cool, Prima Zoom, ČT 1, ČT 2, ČT Sport, ČT 24, TV Barrandov a Fashion TV.

Toto získate v rámci paušálu
Filmotéka prístup k viac ako 2000 filmom
TV REC možnosť nahrávania programov 25 slovenských a českých TV staníc
MOJE TV umožní vám prehrávať si vaše filmy, fotky a hudbu cez USB
KINOHIT sledujte najnovšie upútavky na filny, ktoré idú do kín
YOUTUBE prístup k najpopulárnejšiemu svetovému video portálu

Ďalšie výhody:
• sledovanie filmov a seriálov bez prerušenia reklamou
• možnosť prehrávať vlastné fotografie a videá z USB
• podpora FullHD
• široká ponuka filmov v archíve zadarmo

Kategória: Domáce spotrebiče
Zdieľať článok