Najmodernejšie varné kanvice od Philips

28. 05. 2014 Zdieľať

Philips predstavuje novinku - sklenú varnú kanvicu HD9342. Extra robustné trvanlivé sklo vyrobené v Nemecku je vhodné na varenie a v kombinácii s nehrdzavejúcou oceľou zabezpečuje absolútnu spoľahlivosť a vysokú kvalitu.


Najmodernejšie varné kanvice od Philips

1354119
Philips

Vďaka indikátoru počtu šálok, pomocou ktorého necháte zovrieť iba potrebné množstvo vody, prispieva k ochrane životného prostredia. Vďaka výklopnému veku s uvoľňovacím tlačidlom je napĺňanie ľahké a zároveň  sa predchádza nebezpečnému kontaktu s parou. Kanvica HD9342 s objemom 1,5 l má zabudovanú indikačnú kontrolku a praktický priestor na uloženie šnúry.

Odporúčaná cena: 83 €.


Najmodernejšie varné kanvice od Philips

1354101
Philips

Robustná varná kanvica HD9326 od Philips s telesom z brúsenej nehrdzavejúcej ocele je novinkou vďaka svojim jedinečným funkciám. Pomocou štyroch tlačidiel si môžete nastaviť teplotu podľa výberu vášho obľúbeného nápoja. Špeciálna funkcia  „KEEP WARM“ na udržanie teploty udrží vodu na nastavenej teplote. Stačí stlačiť tlačidlo s funkciou a voda v kanvici ostane pri teplote, akú ste si zvolili, aj dlhší čas. Veko s pružinou a veľký nalievací otvor umožňujú oveľa jednoduchšie plnenie a čistenie. Funkčná kanvica s objemom 1,7 l má zabudovaný priehľadný ukazovateľ hladiny vody a priestor na praktické uloženie šnúry.

Odporúčaná cena: 83 €.

Kategória: Aktuality Domáce spotrebiče
Zdieľať článok