Najnovšie trendy spotrebnej elektroniky a domácej zábavy – HIGH END Slovakia 2014

30. 09. 2014
Zdieľať

V tomto roku to bude naozaj cool výstava! Slúchadlá rôznych značiek, reproduktory (aktívne bezdrôtové aj klasické), hudobné aj filmové streamery, zosilňovače (elektrónkové, digitálne), gramofony svetových značiek. Všetko je zapojené a každý návštevník si tak môže vyskúšať, porovnať alebo len tak si vychutnávať hudobný aj obrazový zážitok ako keby bol priamo na koncerte alebo v kine. Každý si príde na svoje.

Niektoré značky a produkty budú mať úplnú premiéru. Nestihli sa ani ohriať a vy ich budete môcť vidieť a počuť iba na Výstave audio, video a domáce kino v Bratislave. Po výstave idú okamžite ďalej a tak putujú po celom svete! Hlavný partner Bis Audio uvedie hneď dve slovenské premiéry, 2000Watový (na 1 kanál!) zosilňovač McIntosh a najnovší model reproduktorov Sonus Faber Lilium. 

Pre skorej narodených je pripravená expozícia značky TESLA, tento rok to budú klasické „kotúčaky“.


Najnovšie trendy spotrebnej elektroniky a domácej zábavy - HIGH END Slovakia 2014

1424001

Treba prísť, vidieť a zažiť. Vstupenky sa predávajú iba priamo na výstave. Pre tých, ktorí si chcú u nás užiť celý víkend, budú k dispozícii aj 2 – dňové vstupenky, za výhodnejšiu cenu. Vstupenky sú zlosovateľné o hodnotné ceny, napr. slúchadlá a reproduktory.

Výstava audio, video a domáce kino Bratislava 2014 sa bude konať 18. – 19. októbra 2014, v dvoch najväčších hoteloch, Crowne Plaza Bratislava a Austria Trend Hotel Bratislava, od 10.00 do 18.00hod.

Viacej info na www.audiovideokino.sk

Kategória: Domáce spotrebiče
Zdieľať článok

Diskusia