Zdroj: Candy

Nová rada chladničiek Fresco – čerstvý vánok v chladení

30. 06. 2022 Zdieľať

Značka Candy uvádza novú radu voľne stojacich a vstavaných chladničiek Fresco. Ich vnútorný XXL priestor aj v štandardnej veľkosti stavia na flexibilite s až 100 rôznymi možnosťami usporiadania, aby vyhovovali všetkým životným štýlom.

Vďaka technológii Total No Frost Circle+ s rovnomerným prúdením vzduchu umožňujú ukladať potraviny kdekoľvek chcete, a pritom zachovať ich čerstvosť. Navyše sú vybavené pripojením k Wi-Fi – prostredníctvom mobilnej aplikácie hOn získate sadu inteligentných funkcií, ktoré zjednodušia život v kuchyni. S Inventory Assistant sledujte dobu spotreby vašich potravín, Smart Food Locator vám poradí, kam v danej chvíli potraviny najvhodnejšie umiestniť. Chladničky rady Fresco sú vyvíjané a vyrábané v novootvorenej európskej továrni skupiny Haier Group v Rumunsku.

TOTAL NO FROST CIRCLE+ – ZABRÁŇTE TVORBE NÁMRAZY A ZNÍŽTE MNOŽENIE PLESNÍ A BAKTÉRIÍ AŽ O 94 %*

Uchovávajte svoje potraviny čerstvé o 40 %* dlhšie a vyhnite sa ich plytvaniu, nech ich skladujete kdekoľvek. Vďaka technológii Total No Frost Circle+ je zaručené rovnomerné prúdenie vzduchu, a teda aj homogénna teplota a vlhkosť na každej polici a v každom rohu vašej chladničky. Technológia taktiež zabraňuje tvorbe námrazy a ľadu vo vnútri mrazničky a znižuje množenie plesní a baktérií až o 94 %**. Tomu pomáha aj špeciálna úprava proti plesniam na tesnení chladničky aj mrazničky.

Chladnička Candy Fresco

Zdroj: Candy

APLIKÁCIA hOn – SKONTROLUJTE SVOJE ZÁSOBY JEDLA A NÁPOJOV PROSTREDNÍCTVOM APLIKÁCIE

Vďaka aplikácii hOn môžete svoju chladničku spravovať priamo zo svojho inteligentného telefónu. Ovládajte teplotu a režimy vašej chladničky, nech ste kdekoľvek. Navyše v prípade potreby, ako je vyššia vonkajšia teplota alebo veľké množstvo skladovaných potravín, môžete aktivovať funkcie Super Cool alebo Super Freeze, aby ste zaistili, že všetky vaše potraviny budú dokonale uchované. Funkcia Invertory Assistant vás upozorní na dátumy lehoty spotreby. Zabránite tak plytvaniu potravinami a optimalizujete svoje výdavky. Smart Food Locator poradí, kam a ako najlepšie uložiť potraviny. Máte chuť na chladený drink alebo limonádu? Vyberte si svoj obľúbený nápoj, potvrďte ho v aplikácii spolu s typom balenia, objemom a počiatočnou teplotou. Funkcia Smart Drink Assistant navrhne, ako dlho trvá, kým sa drink vychladí, a dostanete upozornenie prostredníctvom inteligentného telefónu, akonáhle dosiahne správnu teplotu.

Chladnička Candy Fresco

Zdroj: Candy

VYUŽITE XXL PRIESTOR A AŽ 100 MOŽNOSTÍ JEHO USPORIADANIA

Chladničky Candy Fresco disponujú väčším vnútorným priestorom aj pri zachovaní štandardného rozmeru, navyše variabilné police a priehradky umožňujú až 100 variant usporiadania a ponúkajú tak nevídanú flexibilitu. Unikátna je vstavaná chladnička v šírke 70 cm. Pri výške 193 cm ponúkne až o 50% väčšiu úložnú kapacitu.*** Police z bezpečnostného skla sú extrémne bezpečné a odolné na skladovanie všetkých vložených potravín. Ich zaoblený a elegantný dizajn tiež uľahčuje čistenie bez toho, aby sa do štrbín usadzovali nečistoty.

Chladnička Candy Fresco

Zdroj: Candy

PRAKTICKÁ ZÁSUVKA COOL BOX NA OVOCIE A ZELENINU

Zásuvka Cool Box umožňuje optimálne skladovanie ovocia a zeleniny vďaka mechanickej regulácii vlhkosti a zaistí, že zostanú dlhšie čerstvé a svieže.

Chladnička Candy Fresco

Zdroj: Candy

EXTERNÝ DISPLEJ A LED OSVETLENIE

Upravte teplotu priestoru chladničky a mrazničky pomocou jediného termostatu. Intuitívny externý displej umožňuje nezávisle nastaviť teplotu chladničky (od 2 ° do 8 °) a mrazničky (od -16 ° do -24 °). LED osvetlenie ušetrí 90% energie, má 50-krát lepšiu viditeľnosť a 30-krát dlhšiu životnosť v porovnaní s tradičným osvetlením. Chladné svetlo z LED svietidla je úplne bez otepľujúceho účinku, a navyše zachováva organoleptické vlastnosti potravín.

Chladnička Candy Fresco

Zdroj: Candy

MOŽNOSŤ OTOČENIA OTVÁRANIA DVERÍ

Vďaka otočným dvierkam môžete svoju chladničku umiestniť do každej kuchyne. Rýchla inštalácia umožňuje umiestnenie dverných pántov na ľavú aj pravú stranu spotrebiča.

Voľne stojace modely Candy Fresco, ktoré sú k dispozícii v perleťovo bielej, kovovo striebornej, nerezovej a čiernej farbe, prinášajú taliansky štýl a dodávajú vašej kuchyni minimalistickú a modernú atmosféru.

* Výsledky testov vydané nezávislým externým technickým laboratóriom porovnávajúci model skupiny Haier CFE735CSJ s technológiou Total No Frost Circle+ s modelom skupiny Haier CVBN6184WBF/S1 s klasickou technológiou No Frost s priamym prúdením chladného vzduchu.

** Výsledky testov vydané nezávislým externým technickým laboratóriom porovnávajúcim chladničku Haier Group CFE735CSJ s technológiou Total No Frost s chladničkou skupiny Haier CCBS6182 WH/2 s technológiou statického chladenia.

*** v porovnaní so štandardnou vstavanou kombinovanou chladničkou výšky 177 cm a šírky 55 cm.

Zdroj: PR článok společnosti Candy Hoover ČR, s.r.o.

Prezrite si chladničky v novom videu.

Kategória: Domáce spotrebiče
Tagy: chladničky
Zdieľať článok