Zdroj: Whirlpool

Varenie nebolo nikdy jednoduchšie

09. 05. 2023 Zdieľať

Či už viac inklinujete k indukcii alebo nedáte dopustiť na plyn, vaša nová varná doska by mala mať vyspelé technológie, ktoré vám činnosti v kuchyni nadlho uľahčia. Mala by ale tiež ladiť s ostatnými spotrebičmi: dizajnom, farbou a tiež ďalším spoločným prvkom – napríklad automatickými funkciami inteligentnej technológie 6. ZMYSEL, ktorá urobí aj z nováčika vyhľadávaného šéfkuchára. Varné dosky Whirlpool si proste zamilujete.

Rôzne šírky aj farby a vyhotovenie

V ponuke značky Whirlpool nájdete široký výber elegantných indukčných dosiek so špičkovými technológiami v najrôznejších šírkach a v rôznom dizajnovom prevedení – s rámčekom alebo bez rámčeku s rôznym prevedením hrán. V prémiovej rade W Collection s vynikajúcom pomerom kvality a ceny, ktorá pamätá aj na farby – čiernu, bielu alebo champagne s perleťovým efektom.

varná doska Whirlpool GOWL 728 NB (6)

Zdroj: Whirlpool

Pokiaľ máte dosť miesta, nemusíte sa obmedzovať typickou šírkou 60 cm. Keď si totiž vyberiete nadštandardne širokú dosku, zaistíte si oveľa pohodlnejšiu manipuláciu s väčším riadom. Model indukčných dosiek nájdete v šírke 65 cm; výnimkou ale nie sú ani modely so šírkou 77 cm alebo dokonca 86 cm – táto veľká doska môže ponúknuť aj ovládanie cez Wi-Fi a múdru aplikáciu a komunikovať so smart modelom odsávača pár, v inej verzii môže skrývať aj zabudovaný odsávač pár.

Indukčné dosky vám dajú nevídanou slobodu

Indukčné dosky sú veľmi účinné a úsporné. Ale môžu toho ponúknuť oveľa viac. Skvelá sú automatické funkcie akou je  inteligentná technológia 6. ZMYSEL, s ktorou hravo zvládnete tie najčastejšie kuchárske postupy – udržovanie v teple, rozpustenie, dusenie a rýchle uvedenie do varu – to všetko s prednastavenými teplotami. Stačí len vybrať požadovaný spôsob varenia a varná doska sa sama postará o zvyšok s optimálnou spotrebou energie.

Indukčné dosky si vás ale definitívne získajú svojou flexibilitou. Vďaka inovatívnym funkciám môžete varné zóny ľahko ovládať len jednoduchým posúvaním riadu a prepojovať ich tak, aby sa na nich zmestili hrnce a panvice akejkoľvek veľkosti. Funkcia Connexion Zone a FlexiCook umožňuje spojiť dve varné zóny umiestené vľavo za sebou. Varnu zónu FlexiMax naproti tomu tvoria dve vzájomné spojené zóny v zadnej časti dosky. Whirlpool ponúka zadnú flexi zónu skutočne veľkú – ich plocha je o 28 % väčšia, než je plocha bočnej flexi zóny.

A potom je tu ešte revolúcia menom FlexiSide s ChefControl. Prudko opečte,  pozvoľne poduste, udržujte v teple. A to všetko letmým posúvaním panvice po flexibilnej ploche varnej dosky, bez toho aby ste čokoľvek  zložito nastavovali. Úplnou slobodou varenia potom ponúkajú najvyššie modely s funkciou FlexiFull, kedy môžete neobmedzene variť na celej ploche varnej dosky v nádobách akéhokoľvek tvaru a veľkosti.

Varná doska Whirlpool Öady W Collection_FlexiCook

Zdroj: Whirlpool

Ľahké každodenné používanie

Skvelý dizajn – to je oveľa viac, než len výnimočný vzhľad. Nové indukčné varné dosky Whirlpool ponúkajú nie len štýlovú minimalistickú estetiku, ale dokonalý zážitok na všetkých úrovniach. Vďaka patentovanej, exkluzívnej nanotechnológickej úprave iXelium sú sklenené aj nerezové indukčné aj plynové varné dosky, vybavené touto úpravou, neuveriteľne odolné proti poškrabaniu, nečistotám a chemikáliám. Elegantný povrch z tvrdeného skla si uchováva dlhodobý lesk, nerezový povrch je chránený proti otlačkom prstov aj zmenám farebnosti. Doska sa navyše naozaj ľahko čistí. Indukčné dosky Whirlpool sú ale aj mimoriadne estetické a jednoducho sa čistia, takže v kuchyni sa budú rozhodne skvelo vynímať.

Indukčná sklokeramická varná doska Whirlpool – WF S8865 NE

Indukčná sklokeramická varná doska Whirlpool – WF S8865 NE s technológiou varných zón Flexi Cook umožňuje spojenie viacerých zón do jednej pre väčšie hrnce a panvice. Elegantná technológia, ktorá ohrieva panvicu, nie varnú dosku, čím znižuje rozptyl energie a zabezpečuje dokonalé výsledky varenia. Cena 529 €

whirlpool.sk

Zdroj: PR článok Whirlpool Slovakia Home Appliances spol. s r.o.

Kategória: Domáce spotrebiče
Tagy: varné dosky
Zdieľať článok