Zdroj: Hisense

Viacdverové chladničky Hisense majú zmysel

05. 05. 2023 Zdieľať

Viacdverové alebo inak tiež multidoor chladničky Hisense dajú šmrnc akejkoľvek kuchyni. S povrchom vo vzhľade brúseného nerezu a integrovaným barom budú spoľahlivo tým prvým, na čo upriete zrak. Vnútri potom ponúknu ľahko prístupný veľký skladovací priestor, ktorý sa môže dokonca premieňať podľa vašej potreby. Nie je na čase prehodnotiť existujúcu výbavu a siahnuť po modernejšej chladničke, ktorá má zmysel?

Praktické štvordverové chladničky

Klasické „ameriky“ mávajú na šírku 90 cm a sú dvojdverové. Za ľavým, spravidla útlejším dverným krídlom sa ukrýva mraznička, vpravo je potom veľkorysá chladnička. Praktickejším usporiadaním je však štvordverová, tzv. multidoor chladnička s dverami do kríža.

Má kapacitu klasickej americkej chladničky atakujúcu až hranicu 600 l úložného priestoru, avšak je úspornejšia. Keď dostanete na niečo chuť, stačí otvoriť oveľa menší priestor, a tým pádom zabraňujete zbytočnému zvýšeniu teploty vo vnútornom priestore spotrebiča. Následné obnovenie optimálnej teploty je preto ekonomickejšie. Ďalšou veľkou výhodou je to, že v chladiacom priestore budete mať k dispozícii police cez celú šírku spotrebiča, kam pohodlne umiestnite aj tácky s pohostením.

štvordverová chladnička

Zdroj: Hisense

Viacdverová chladnička je praktickejšia aj v porovnaní s obyčajnou kombinovanou chladničkou – dverné krídla sú totiž v porovnaní s 60cm dvojdverovou chladničkou užšie, a teda potrebujú na otvorenie menej miesta.

Kráľovnami medzi štvordverovými chladničkami sú multidoor chladničky Hisense. Môžete ich mať nielen v obvyklej šírke 90 cm, ale aj v šírke 80 cm. Ešte subtílnejšie sú chladničky typu French Door, ktoré majú namiesto mrazničky s dvierkami dva hlboké mraziace šuplíky. Môžu mať na šírku dokonca len 70 cm a vystačia si s priestorom porovnateľným s tým, aký potrebujú obyčajné kombinované chladničky.

Technológia na uchovanie kvality jedla

Na to, aby si všetky uložené potraviny uchovali čo najdlhšie perfektnú kondíciu, potrebujete moderné technológie. Napríklad Hisense RQ760N4AIE s povrchom vo vzhľade svetlého brúseného nerezu má pokročilú beznámrazovú technológiu Total NoFrost s dvoma chladiacimi okruhmi.

Ide o jeden z najlepších chladiacich systémov na trhu, ktorý zabraňuje hromadeniu ľadu a námrazy a zaručuje nízku spotrebu elektrickej energie. V mrazničke sa k sebe potraviny nelepia, priestor je čistý a uprataný. Spolu s inteligentným systémom Multi AirFlow je v celom priestore spotrebiča ideálna klíma a potraviny vydržia dlhšie čerstvé bez ohľadu na to, kam ich umiestnite. Odpadá neobľúbené odmrazovanie.

multidverová chladnička

Zdroj: Hisense

 Úspora energie

Režim „úspora energie“ vám pomôže minimalizovať náklady na chod spotrebiča a zároveň udržať potraviny čerstvé. Teplota v chladničke sa automaticky prepne na 6 °C a v mrazničke na -17 °C. Energiu pomáha výrazne šetriť aj režim „dovolenka“. V tomto nastavení sa teplota v chladničke automaticky prepne na 8 °C a v mrazničke na -18 °C, automaticky sa vypne výrobník chladnej vody.

Konvertibilný priestor a špeciálne zásuvky

Niekedy potrebujete viac priestoru v chladničke a inokedy zase máte viac potravín na krátkodobé alebo dlhodobé zamrazenie. Pre tieto situácie sa hodia konvertibilné zásuvky, ktoré nájdete v pravej spodnej časti spomínanej Hisense RQ760N4AIE. Umožňujú reguláciu teploty od +5 ℃ až po -20 ℃. Môžete si tak vybrať, či v zásuvke nastavíte teplotou pre mäso, ryby alebo syry, vychladíte nápoje, alebo uložíte napríklad zvyšky od obeda, ktoré skonzumujete do týždňa, do mesiaca alebo za dlhšiu dobu.

Luxusná chladnička Hisense RQ760N4AIE so šírkou 90 cm ponúka aj dve extra veľké zásuvky na zeleninu a ovocie aj praktický box pre drobnejšie potraviny. Prakticky usporiadaná je aj mraznička so šiestimi šuplíkmi a špeciálnou hornou policovou priehradkou pre ľahký prístup k obľúbeným pochúťkam.

V horných dvierkach vľavo je dotykové ovládanie a integrovaný automat na chladnú vodu bez nutnosti pripojenia na vodovod. Luxusná tichá chladnička s invertorovým kompresorom stojí 1 999 €.

sk.hisense.com

Zdroj: PR článok Hisense

Kategória: Domáce spotrebiče
Tagy: chladničky domáce spotrebiče
Zdieľať článok