Zdravo a chutne po celý rok

Zdravo a chutne po celý rok

08. 12. 2017 Zdieľať

Ak chcete do nového roka vykročiť zdravšie, zaobstarajte si kuchynských pomocníkov, ktorí vám prípravu chutných jedál a nápojov maximálne zjednodušia.


Zdravo a chutne po celý rok

2079919
Panasonic

Pomaly „zdravšie zájdeš“

Nie je šťava ako šťava. Nízkootáčkový odšťavovač Panasonic Slow Juicer MJ-L500, ktorý spracováva jednotlivé ingrediencie pri rýchlosti len  45 otáčok za minútu, vyťaží z ovocia maximum vitamínov.

Metóda odšťavovania ovocia a zeleniny, ktorú využíva Panasonic Slow Juicer, predstavuje v porovnaní s bežnými odšťavovačmi oveľa efektívnejší spôsob ako využiť všetky benefity čerstvého a mrazeného ovocia a zeleniny. Tradičné prístroje totiž potraviny režú a sekajú, čo znehodnocuje výživné látky. Vysoké otáčky vytvárajú teplo a vháňajú vzduch, ktorý môže zoxidovať šťavu a negatívne ovplyvniť jej farbu a chuť.

Na rozdiel od tradičných odšťavovačov, Slow Juicer Panasonic lisuje a drví ovocie a zeleninu ako v mažiari, čo zabraňuje strate vitamínov a enzýmov a obmedzuje pôsobenie tepla a vzduchu. Preto si šťava, ktorú pijete zachováva svoju prirodzenú farbu a vynikajúcu chuť. Pri džúsoch však jeho možnosti nekončia – oceníte ho aj pri príprave džemov a polievok. Špeciálny nástavec na mrazené suroviny zase dokáže spracovať ovocie na chutnú zmrzlinu či sorbety. 


Zdravo a chutne po celý rok

2079913
Panasonic

Niet nad domáce pečivo

Pekáreň Panasonic SD-ZB2512 nie je určená len pre milovníkov zdravého životného štýlu. S 33 rôznymi programami na pečenie a prípravu cesta sa môžete hravo pustiť do prípravy kváskového, sedliackeho, rustikálneho či plneného chleba (napríklad aj syrom, bylinkami či zeleninou) alebo cesta na nadýchané čajové koláčiky a pečivo. Pekáreň v elegantnom nerezovom prevedení je vybavená senzorom vonkajšej teploty, podľa ktorého následne automaticky optimalizuje svoj výkon. Vďaka výnimočne prepracovanej technológii hnetenia dokáže zmiešať všetky pridávané ingrediencie rovnomerne. Zásobník na droždie alebo na ovocie a orechy sa zase postará o ich pridanie do cesta v ten správny okamih.

ZDROJ PR článok spoločnosti Panasonic Marketing Europe GmbH, organizačná zložka Slovenská republika

Kategória: Domáce spotrebiče
Zdieľať článok