20. 11. 2006
Zdieľať

Stáva sa vám, že občas niečo pripálite? Možno to nie je preto, že by ste boli zlou kuchárkou, možno len nevaríte v tých správnych hrncoch.Hrnce, varte!

70614


Hrnce, varte!

70622

Súprava hrncov zo série IKEA 365+ z nehrdzavejúcej ocele je vhodná na všetky typy varných dosiek. Možno ich použiť aj v rúre, rúčky sú odolné proti teplu. Trojvrstvové dno rýchlo a rovnomerne rozvádza teplo. Guľatý vnútrajšok uľahčuje miešanie a šľahanie. Cena za 4-dielnu súpravu 1690 Sk. Predáva IKEA.

Kuchynský riad Fissler Original Profi Collection je robustný, veľmi trvanlivý, pre profesionálov aj do domácnosti. Akutermické dno je vhodné pre všetky druhy ohrevu, vrátane indukčného. “Studené rúčky” na bezpečnú manipuláciu, mierka objemu vnútri hrncov, široký sortiment veľkostí a typov riadu. Cena 5-dielnej súpravy 18390 Sk. Predáva Kulinár.


Hrnce, varte!

70618


Hrnce, varte!

70623

Hrniec zo série Medalj je vyrobený z odolnej nehrdzavejúcej ocele, trojvrstvové dno zabezpečuje rýchle a rovnomerné rozvádzanie tepla. Rúčka je odolná proti vysokým teplotám, vhodná aj do rúry. Pokrievka z nehrdzavejúcej ocele odráža teplo späť do hrnca a jeho obsah tak rýchlejšie zovrie. Okrúhle vnútro uľahčuje miešanie. Objem hrnca 2 l, cena 699 Sk. Predáva IKEA.

Hrniec Fissler Magic Line Spezial na sporáky Bosch s infračervenou senzorovou technikou. Automatizácia varenia s reguláciou nastavenej varnej teploty, s nastavením začiatku a celkového času varenia. Mierka objemu vnútri hrncov, bezpečný systém odlievania bez cedidla. Objem 3,6 l, Ø 20 cm. Cena 4790 Sk. Predáva Kulinár.


Hrnce, varte!

70613


Hrnce, varte!

70624

Súprava hrncov Home Profi od firmy Tescoma. Hrnce sú vyrobené z prvotriednej nehrdzavejúcej ocele 18/10. Sú vhodné na všetky druhy sporákov – plynové, elektrické, sklokeramické aj indukčné. Odporúčaná cena 9-dielnej súpravy 3000 Sk. Dodáva Tescoma.

Hrnce Silicano od firmy Tamapro. Súprava antikorových hrncov s akutermickým dnom vhodným aj na indukčné varné dosky. Rúčky sú zhotovené v kombinácii antikora a silikónu (štyri farby: oranžová, modrá, zelená a čierna), ktorý zabezpečuje, že nikdy nie sú horúce. Hrnce možno používať aj v rúrach do teploty 240 °C. Orientačná cena sedemdielnej súpravy 3900 Sk. Dodáva Tamapro.

Ešte vždy varíte na klasickom plynovom sporáku a stále máte problémy so zapaľovačmi? Vyskúšajte elektronický zapaľovač Ethna od firmy Tescoma. Má veľmi silnú iskru, je spoľahlivý aj pri minimálnom tlaku plynu. Napájanie z ceruzkovej (“tužkovej”) 1,5 V batérie. Odporúčaná cena 499 Sk. Dodáva Tescoma.


Hrnce, varte!

70615


Hrnce, varte!

70620


Hrnce, varte!

70616

Kuchynský riad Fissler Intensa s ukazovateľom varnej teploty ThermoStar v pokrievke. Hrnce majú integrované miesto na odkladanie pokrievky v rúčke, patentovaný bezpečný systém odlievania bez cedidla, mierku objemu vnútri hrncov, akutermické dno vhodné pre všetky druhy ohrevu, vrátane indukčného. Funkcia stohovania umožňuje uskladnenie s minimálnymi nárokmi na miesto – ideálne pre malé kuchyne. Široký sortiment veľkostí a typov riadu. Cena 4-dielnej súpravy 15980 Sk. Predáva Kulinár.

Rajnička Skänka z hliníka s vrstvou Teflonu® Platinum je ideálna na prípravu omáčok. Ľahko uchopiteľná rukoväť uľahčuje manipuláciu s rajnicou. Okrúhle vnútro uľahčuje miešanie. Obsah 1 l. Cena 249 Sk. Predáva IKEA.

Kategória: Bývanie Domáce spotrebiče
Tagy: hrniec kuchynský riad
Zdieľať článok

Diskusia