Chutne, rýchlo a zdravo

Chutne, rýchlo a zdravo

19. 11. 2007
Zdieľať

Grilovanie, varenie na pare, úspora času a energie, menej tukov, viac vitamínov a živín… To všetko vyžaduje zdravý životný štýl, o ktorom počúvame zo všetkých strán. Ak sa mu chcete priblížiť, používajte na prípravu jedla ten správny riad.
Chutne, rýchlo a zdravo

115153

Tlakový hrniec Magnum od firmy Tescoma s klasickou konštrukciou a moderným dizajnom. Vyrobený z prvotriednej nehrdzavejúcej ocele 18/10 s extra silným sendvičovým dnom. Vybavený pracovným a bezpečnostným ventilom, ktoré zabezpečujú ľahké a bezpečné použitie a vysokú spoľahlivosť. Masívne úchytky nepália. Vhodný na všetky typy sporákov. Objem a odporúčaná cena: 3,5 l (1 998 Sk), 5 l (2 298 Sk), 7 l (2 398 Sk), 8,5 l (2 569 Sk). Predáva Tescoma.Chutne, rýchlo a zdravo

115154

Naparovací hrniec Prima od firmy Tescoma s pokrievkou umožňuje varenie a ohrievanie potravín v pare podľa zásad zdravej výživy. Je vyrobený z prvotriednej nehrdzavejúcej ocele 18/10. Masívne plastové úchytky sú nepálivé. Hrniec je vhodný na plynové, elektrické, sklokeramické aj indukčné sporáky. Objem 3 a 6,5 l. Odporúčaná cena 1590 a 2 190 Sk. Predáva Tescoma. 


Chutne, rýchlo a zdravo

115155

Panvica Fettweg s pokrievkou od firmy Tamapro je vyhotovená z hliníkovej liatiny s viacnásobným nelepivým povrchom Antihaft. Prednosťou liatiny je rýchlejšie rozohriatie s rovnomerným rozdelením teploty. Panvica má vnútri drážky, ktoré zabezpečujú odtok mastnoty. Pokrievka dokáže samostatne stáť a je univerzálne použiteľná na hrnce aj panvice. Cena panvice 1 999 Sk, cena pokrievky podľa priemeru od 690 Sk. Predáva Tamapro.


Chutne, rýchlo a zdravo

115156

Liatinový Wok 62632 od firmy Tamapro s pokrievkou je vyhotovený z hliníkovej liatiny s viacnásobným nelepivým povrchom Antihaft. Pokrievka je z temperovaného skla s Nerez Aroma držadlom, cez ktoré môžete jedlo postupne ochucovať počas jeho prípravy. Cena 1 290 Sk. Predáva Tamapro.


Chutne, rýchlo a zdravo

115157

Zapekacia a servírovacia misa Dusör so skleneným vrchnákom. Dizajn Cilla Persson. Misa je zo živicového porcelánu, pokrievka zo skla vhodného do rúry. Vhodné do rúry, mikrovlnky aj umývačky riadu. Objem 1,1 l. Cena 249 Sk. Predáva IKEA.


Chutne, rýchlo a zdravo

115158

Panvica na grilovanie Grilla je vyrobená z hliníka potiahnutého vrstvou Teflon ® Classic, ktorý rýchlo rozvádza teplo. Vďaka hrubému dnu s mriežkovaným profilom sa jedlo nepripáli a vyzerá atraktívne.
Panvica má skladaciu rukoväť z masívneho buka a nehrdzavejúcej ocele. Je vhodná na sklokeramickú, plynovú a liatinovú varnú dosku. Rozmer 36 × 26 × 5 cm. Cena 499 Sk. Predáva IKEA.


Chutne, rýchlo a zdravo

115161

Varenie v „komíne“ Varný systém „komín“ od firmy Zepter je ideálnym riešením pre zdravé varenie. Umožňuje výnimočný spôsob prípravy jedál bez pridania vody a tukov. Pri varení maximálne využíva prirodzené zložky potravín, vitamíny i minerálne látky a usporí množstvo energie, času aj peňazí. Vďaka uzatvorenému cyklu v nádobách sa voda, ktorú obsahujú potraviny, mení na paru. Keď sa para dotkne pokrievky, ochladí sa a vracia sa na dno termonádoby, kde sa opäť zohreje a začína sa nový cyklus.Vo varnom systéme môžete súčasne pripravovať rozličné jedlá. Je vyrobený z chrómniklovej ocele najvyššej kvality s použitím vysoko technologických metód. Má doživotnú záruku. Systém „komín“ obsahuje panvicu, cedidlo, redukčný krúžok, nádobu, struhák, kombi nádobu. Cena 677 EUR (asi 23 018 Sk). Predáva Zepter.

Kategória: Kuchyňa, jedáleň
Tagy: kuchyňa panvice varenie
Zdieľať článok

Diskusia