Na čo nemožno zabudnúť

10. 12. 2012
Zdieľať

Zvyčajným miestom na stretávanie sa so známymi je vkusná reštaurácia či kaviareň. V posledných rokoch sa však trend mení a bližších i vzdialenejších priateľov si pozývame domov. Slováci sú známi tým, že viac ako do cestovania investujú do svojich príbytkov. Nejde len o najnevyhnutnejšie vecí, ale aj o dekorácie a štýlové zariadenie domácnosti.

— Advertorial —

Ak patríte medzi tých, ktorí sa radi pochvália nielen svojim kuchárskym umením, ale aj citom pre vkusné servírovanie, viete, že popri tanieroch a pohároch hrá veľmi dôležitú úlohu aj príbor. Príbory musia spĺňať vysoké požiadavky, každý kus musí byť nielen pohodlný do ruky, ale musí aj dobre vyzerať a byť funkčný. Značka, za ktorú sa pred svojimi hosťami určite nebudete musieť hanbiť je BSF, patriaca do skupiny Zwilling. 
 
Mladistvé a funky, puristické a nadčasové alebo klasicky elegantné a štýlové – každému sa páči niečo iné, avšak široká kolekcia príborov značky BSF ulahodí všetkým. Kombinácia skúsenosti, špičkového dizajnu, zvláštneho dôrazu na detail, skvostnej majstrovskej práce a tých najlepších materiálov je zárukou najvyššej kvality. Keďže sa tvar prispôsobuje funkcii, BSF ako jeden z najskúsenejších nemeckých výrobcov príborov úzko spolupracuje s renomovanými dizajnérmi – výsledkom je ergonomickosť, vyváženosť a použiteľnosť týchto príborov. 
 
Značku BSF spolu s ďalšími viac ako 20 špičkovými výrobcami nájdete v novootvorenej predajni Concept Store Potten & Pannen – Staněk v bratislavskom OC CENTRAL. Ide o prvý kamenný obchod úspešnej českej spoločnosti na Slovensku. Októbrového slávnostného otvorenia sa zúčastnilo viacero známych slovenských osobností. Samotného prestrihnutia pásky sa zhostila Zdena Studenková, Dara Rolins a Osmany Laffita, kubánsky návrhár žijúci a pracujúci v Čechách, ktorého skvostné sklo možno v predajni takisto kúpiť. Zastúpená bola aj odborná obec v podobe šéfkuchárov ako Martin Korbelič, Marcel Ihnačák a Igor Čehy, ktorí vo svojich kuchyniach používajú viaceré produkty značiek, zastúpených spoločnosťou Potten & Pannen – Staněk.

Luxusný príborový set BSF Modena z nerezovej ocele so zľavovým kupónom Boomer za polovičnú cenu 74,50 €.

Luxusný príborový set BSF Modena z nerezovej ocele so zľavovým kupónom Boomer za polovičnú cenu 74,50 €.
iPromo, s.r.o.

TIP:
Luxusný príborový set BSF Modena z nerezovej ocele so zľavovým kupónom Boomer za polovičnú cenu 74,50 €.
 
Kategória: Kuchyňa, jedáleň
Zdieľať článok

Diskusia