Zdroj: Decodom

Plánovanie kuchyne teraz aj online!

14. 12. 2020 Zdieľať

Chystáte sa na rekonštrukciu kuchyne, alebo plánujete novú? Tento sen si teraz môžete plniť aj z pohodlia vášho domova alebo kancelárie.

Decodom pre vás spustil novú službu Online plánovanie kuchyne. Ak plánujete vo vašej domácnosti zariaďovať novú kuchyňu, máte možnosť si ju navrhnúť odkiaľkoľvek. S ideálnym rozmiestnením vám pomôžu členovia dizajnového tímu. Stačí, že máte dobré internetové pripojenie a funkčný prehliadač. Po plánovaní vám ju profesionálne namontujú priamo doma.

Kuchyna Tilia_a

Máte radi čistotu a túžite po bielej kuchyni? Aj takto môže vyzerať tá vaša. Zdroj: Decodom

Ako prebieha online plánovanie?

Na spoločnej obrazovke možno vidieť celý priebeh plánovania a s ním aj jednotlivé náhľady, ktoré sa dajú neustále meniť a upravovať tak, aby mala kuchyňa dokonalú podobu. V rámci neho si každý môže vybrať vnútorného vybavenie ako sú skrinky, koše, úchyty a prejsť si kompletnú ponuku obchodu akoby bol v kamennej predajni. Výsledkom spoločného dizajnovania je 3D priestorová vizualizácia, ktorá prichádza záujemcom do e-mailu aj spolu s cenovou kalkuláciou.

Kuchyna_Tilia_b

Aj v malom priestore môže vzniknúť praktická a pekná kuchyňa. Zdroj: Decodom


Nič nenechajte na náhodu

„Na to, aby sme zabezpečili správnu a bezchybnú montáž, príde k zákazníkovi zameriavač, aby kuchyňu odborne zmeral. Celý priestor profesionálne zameria a v prípade potreby sa ešte spoločne upraví návrh kuchyne. Súčasťou zameriavania sú aj ukážky kuchynskej dosky a  dvierok, aby ich zákazník videl na vlastné oči,“ Richard Furák.  Zameriavač následne potvrdí správnosť nákresu a následne sa kuchyňa môže objednať a namontovať.

Viac na www.decodom.sk

Kategória: Kuchyňa, jedáleň
Tagy: kuchyne kuchynské linky plánovanie kuchyne
Zdieľať článok