Zdroj: BELLA TAVOLA
10. 12. 2021 Zdieľať

Vianočná atmosféra, ozdoby, dekorácie. Všetko už máme pripravené, ostáva rozlúsknuť ten najťažší oriešok – čo darovať najbližším pod stromček? Zložitejšie to bude u starkých, ktorí „nič nepotrebujú“, no dilemou môže byť aj darček pre manžela. V nasledujúcom článku pre vás máme pár tipov, ktorými istotne urobíte radosť.

Tip na darček pre mamu

Mama – srdce rodiny, ktorá ju spája a zoceľuje. Rodina sa najčastejšie počas roka stretáva pri jedálenskom stole – pri spoločných obedoch a večeriach.

Hrniec Le Creuset

Pre mamičky by sme odporúčali niektorý z liatinových hrncov Le Creuset. Francúzska značka sa teší veľkej obľube už mnoho rokov a varenie v týchto hrncoch zachováva jedinečné chute pripravovaných pokrmov. Tento oválny hrniec je dostatočne veľký pre celú rodinu, ale dostatočne úzky, aby sa zmestil do rúry.

Hrniec Le Creuset

Zdroj: BELLA TAVOLA

K dobrej káve

Aby si mama mohla vychutnať svoju „chvíľku pre seba“ pri káve, odporúčame štýlové šálky od Vista Alegre. Kolekcia Calçada portuguesa. Set 4 presso šálok inšpirovaný mozaikou portugalských uličiek je u nás jeden z najobľúbenejších z tejto značky a určite urobí radosť.

Stôl s dizajnovými presso šálkami

Zdroj: BELLA TAVOLA

Pre milovníka Harry Pottera

Áno, Harry Potter sa vracia! A to aj prostredníctvom limitovanej edície hrncov Harry Potter od Le Creuset. Pre všetkých, ktorí milujú čarovať v kuchyni bude podareným darčekom liatinový hrniec „Metlobal“ z tejto edície.

Harry Potter hrniec

Tieto hrnce budú čoskoro dostupné u nás v predajniach Avion Bratislava a Optima Košice. Zdroj: BELLA TAVOLA

Tip na darček pre manžela

Aby manžel v kuchyni dobre navaril, musí mať dobrý nôž! A na jeden skutočne výnimočný máme pre vás tip. Limitovaná edícia nožov Shun Engetsu od značky KAI v sebe spája 71 vrstiev nehrdzavejúcej damaškovej ocele. Dvojjadrová čepeľ bola vytvorená jedinečným procesom kovania, vďaka ktorému nože režú symetricky po oboch stanách a ponúkajú neprestajnú ostrosť. Sú balené v darčekovej krabičke. K tomu by sa mu mohla hodiť aj elektrická brúska na nože od značky KAI.

Kvalitný nôž

Zdroj: BELLA TAVOLA

Fľaša pre športovca

Keď manžel rád športuje, určite ocení štýlovú fľašu. Táto fľaša je novinkou pre rok 2021 a Le Creuset ju prináša vo viacerých trendy farbách.

Sportová fľaša na baliacom papieri

Zdroj: BELLA TAVOLA

Tip na darček pre starých rodičov

Pri dlhých chladných večeroch a lúštení krížoviek babičkám robí spoločnosť dobrý čajík. Čo tak im urobiť radosť praktickým čajníkom? Francúzsky Le Creuset ponúka tradičné čajníky, z ktorých čaj chutí ešte lahodnejšie.

Červený čajník so šálkou

Zdroj: BELLA TAVOLA

Ďalším tipom od nás pre starkých je vianočný tanier. Vista Alegre prináša každoročne limitovanú edíciu vianočných tanierov Natal, ktoré sú vždy neprehliadnuteľným kúskom. Pre rok 2021 je motívom portrét Panny Márie a syna Ježiša a zdobenie je inšpirované kaplnkou Nossa Senhora da Penha de França v Ílhavo.

Dizajnový tanier s obrázkom Márie

Zdroj: BELLA TAVOLA

Tip na darček pre svokru

Spoločné oslavy narodenín, výročia, rodinné návštevy. K tomu patria pekné kytice pre svokrovcov. Svokre sa tak istotne zíde váza na kytice, či kvetiny z vlastnej záhrady. Našim tipom je váza Minerva od Nachtmannu. Tento elegantný kúsok je balený v darčekovej krabici.

Kryštáľová váza s ružovými a fialovými kvetmi

Zdroj: BELLA TAVOLA

2. tip – set dóz na servírovanie

Tento set dóz na servírovanie s lyžičkami od Le Creuset môže svokra využiť na koreniny, sušené bylinky ale aj dipy. Milý a praktický darček.

Sada dóz

Zdroj: BELLA TAVOLA

Chce to niečo ŠPECIÁLNE

Darček k Vianociam pre čerstvých novomanželov, rodičov alebo pre nás významnú osobu. K tomu sa hodí len jediné – striebro, ktoré ich bude sprevádzať po celý život.

Postriebrený príborový set

Náš tip: Postriebrený príborový set Belvedere balený v luxusnom boxe. Zdroj: BELLA TAVOLA

Najznámejší výrobca striebra Robbe & Berking ponúka strieborné a postriebrené príborové sety, ktoré nájdete aj v michelinských reštauráciách.

Zdroj: PR článok BELLA TAVOLA, s. r. o.

Kategória: Kuchyňa, jedáleň
Tagy: darčeky tipy na darčeky Vianoce vianočné darčeky
Zdieľať článok