VILLEROY & BOCH: TOY'S DELIGHT – obedový set 12 ks tanierov, biely + polievková misa
Zdroj: BELLA TAVOLA

A ide sa na to! Toto sú vianočné srdcovky v roku 2022

30. 11. 2022 Zdieľať

Už len chvíľka, čo? Presne tak, kráti sa nám to. Prezradíme vám pár top kúskov, ktoré sa tešia obľube v tomto predsviatočnom období. Ste pripravení?

1. Pri spoločnom stole

Áno, netreba zabúdať ani na to najdôležitejšie. Štedrovečernú večeru. Existuje snáď čarovnejší okamih? Rodina, pokoj, láska, smiech. Prekvapte ich a vykúzlite im ten najkrajší stôl. S obedovým setom Toy’s Delight od Villeroy & Boch.

VILLEROY & BOCH: TOY'S DELIGHT – obedový set 12 ks tanierov, biely + polievková misa

Zdroj: BELLA TAVOLA

2. Pre bohyňu v kuchyni

O kom je reč? To viete najlepšie vy. Či už ide o milovanú manželku, priateľku alebo mamičku, kvalitná výbava do jej kráľovstva jej zaručene urobí radosť. A to nielen pod stromčekom. Súprava medených hrncov z dielne talianskej značky Ruffoni zaujme svojimi top vlastnosťami ale i dizajnom. Tepaná meď, cín lemovaný ručne nad ohňom a zakončený nádhernými rúčkami a zdobenými úchytkami ručne odlievanými z bronzu. Nadčasová klasika.

RUFFONI - set medených hrncov 8 ks - Historia Decor

Zdroj: BELLA TAVOLA

3. Vyzdobme si domov!

Je snáď väčšia zábava ako predvianočné zdobenie? A to nielen u nadšencov pre vianočnú výzdobu. V pozadí hrá „All I want for Christmas is you“ a my s detskou radosťou v očiach vyťahujeme všetky vianočné ozdoby a dekorácie. Veľké miesto u viacerých z vás rok čo rok zohrávajú kúsky od Villeroy & Boch. Na vianočný stromček či vetvičku – nádherné ozdoby Nostalgic Ornaments.

  • Nostalgic Ornaments – set 3 ks ozdôb
Nostalgic Ornaments - set 3 ks vianočných ozdôb

Zdroj: BELLA TAVOLA

4. Darček pre toho, komu „nič nechýba“

Je týždeň pred Vianocami, obchody sú plné ľudí a vám ako na potvoru nič nenapadá. Čo podarovať milovaným pod stromček. Áno, asi viete, koho máme na mysli. Presne tých, ktorým nič netreba, prípadne ich vkus je veľmi špecifický. V tom prípade treba staviť na klasiku! Príborový set urobí radosť všetkým generáciám, a to po celý rok.

Náš tip? Napríklad elegantný Mademoiselle od Villeroy & Boch.

VILLEROY & BOCH: príborový set pre 6 osôb – MADEMOISELLE

Zdroj: BELLA TAVOLA

5. Pre pôžitkára

Kvalitná whisky a elegantný gentleman sediaci pri kozube. Niečo vám to pripomína? Toto nie je len scéna z filmu. Štýlová karafa poteší aj vášho gentlemana doma. Karafa na whisky Gold Gemstone od Vista Alegre je jedinečným kúskom, ktorý svojím dizajnom zaujme na prvý pohľad.

  • VISTA ALEGRE: karafa na whisky – GOLD GEMSTONE
VISTA ALEGRE: karafa na whisky – GOLD GEMSTONE

Zdroj: BELLA TAVOLA

6. Pre starkú pod stromček

Pretože starká ho upečie najlepšie. Verte nám, na domáci chlieb niet väčšieho kuchármajstra. Liatinový pekáč na pečenie chleba je proste klasika, ktorá babičke urobí radosť nielen počas dlhých zimných večerov. Top novinka od francúzskej značky Le Creuset.

  • LE CREUSET – liatinový pekáč na pečenie chleba
LE CREUSET – liatinový pekáč na pečenie chleba

Zdroj: BELLA TAVOLA

7. Chce to len drobnosť

Do práce, do školy, na prechádzku. V tomto rozkošnom „To Go“ hrnčeku si vezmete svoju obľúbenú kávu, či lahodný čaj kamkoľvek so sebou. Vďaka svojmu nádhernému vianočnému motívu je aj obľúbeným darčekom pre kolegyne z práce či kamarátky. Toy’s Delight hrnček „To Go“ Villeroy & Boch.

  • VILLEROY & BOCH: TOY´S DELIGHT – hrnček TO GO
VILLEROY & BOCH: TOY´S DELIGHT – vianočný hrnček TO GO

Zdroj: BELLA TAVOLA

8. Slávnostné štrgnutie

Ako z paláca. Poháre na šampanské Palais od nemeckej značky Nachtmann rozžiaria stôl svojou noblesou. Stvorené pre radostné štrgnutia pri sviatočnom stole.

  • NACHTMANN: set pohárov na šampanské – PALAIS
NACHTMANN: set pohárov na šampanské – PALAIS

Zdroj: BELLA TAVOLA

Zdroj: BELLA TAVOLA, s. r. o.

Kategória: Doplnky
Tagy: Vianoce vianočné darčeky vianočné dekorácie
Zdieľať článok