Iba z dokonalých elementov môže vzniknúť dokonalý celok

29. 10. 2013 Zdieľať

Koncept Chrome prichádza s uceleným radom nápaditých riešení, s ktorými nebudete dlho váhať, a napriek tomu vás výsledok nadchne.

Harmonický tvar oválu spája všetky prvky do variabilne použiteľného setu. Séria zahŕňa bezrámové sprchovacie kúty, ktoré sú charakteristické praktickými otočnými stĺpikmi nahrádzajúcimi pánty dverí a zaisťujúcimi maximálnu flexibilitu výrobku pri otváraní dverí smerom dnu aj von. Funkčne aj esteticky na ne nadväzujú nízke a hladké sprchovacie vaničky z liateho mramoru, ktoré sú vďaka svojej minimálnej výške (3 cm) vhodné aj ako bezbariérové riešenie. 


Koncept Chrome

Koncept Chrome
RAVAK Slovakia spol. s r.o.

Milovníkov kúpania určite zaujme čistá krása a jednoduchosť oválnych kriviek vane Chrome. Príjemný sklon chrbtovej časti a kolmé steny predurčujú vaňu na všestranné použitie – kúpanie aj sprchovanie. Ergonomický čelný panel zjednodušuje prístup k vani a svojimi oblými rohmi nadväzuje na charakteristické dizajnové riešenie celého konceptu. V kombinácii s praktickou dvojdielnou zástenou CVS2, ktorá na rozdiel od ostatných zásten na trhu rešpektuje hĺbku bežných umývadiel, si vytvoríte maximálny priestor na sprchovanie.


Koncept Chrome

Koncept Chrome
RAVAK Slovakia spol. s r.o.

Nadčasové umývadlá z liateho mramoru harmonicky nadväzujú na dizajn ostatných prvkov konceptu. Veľkorysé odkladacie plochy a príjemne zaoblený tvar umývacieho priestoru vytvoria pohodovú atmosféru v každej kúpeľni. Doplniť ich môžete skrinkami navrhnutými tak, aby sa do nich zmestili všetky drobnosti, ktoré inak v kúpeľni zavadzajú. Čisté línie vyzdvihuje biely lesklý povrch dvierok, ktoré sú kombinované buď s čisto bielym korpusom ,alebo s korpusom v tmavšom dizajne Strip Onyx.


Koncept Chrome

Koncept Chrome
RAVAK Slovakia spol. s r.o.

A aby bolo dielo dokonalé, nezabudnite na vodovodné batérie, ktoré tiež dokonale nadväzujú na oválny tvar všetkých hlavných prvkov celého konceptu. Tak ako všetky batérie RAVAK, aj tie zo série Chrome majú keramické kartuše, na ktoré poskytuje RAVAK 5-ročnú záruku.


Koncept Chrome

Koncept Chrome
RAVAK Slovakia spol. s r.o.

Celá séria je premyslená do tých najmenších detailov a zároveň dostupná širokej verejnosti. Poskladajte si kúpeľňu podľa svojich predstáv – s konceptom Chrome to bude hračka! Nechajte sa inšpirovať na www.ravak.sk

Kategória: Kúpeľňa, WC
Zdieľať článok