Láska v modernom poňatí

Láska v modernom poňatí

20. 05. 2013 Zdieľať

Nová LoveStory II nadväzuje na jednu z najznámejších vaní RAVAK (LoveStory). Jej dizajn vychádza zo základného tvaru srdca (na dne vane) ako z univerzálneho symbolu lásky.

V porovnaní s inými vaňami si môžete vo vani LoveStory II vychutnať pohodlný kúpeľ vo vzájomnej blízkosti. Vyrába sa vo veľkosti 196 x 139 cm v ľavom a v pravom prevedení. Z hľadiska umiestnenia v kúpeľni je tak oveľa praktickejšia ako bežná rohová vaňa. 

Pocit tepla a relaxácie umocní originálne vystuženie PU Plus, ktoré jej dodáva zvukové a tepelno-izolačné vlastnosti. Vaňa LoveStory II obklopená polyuretánovou penou a doplnená špeciálnym hydromasážnym systémom LoveStory Atomic alebo LoveStory Atomic Plus poskytuje stabilné zázemie na intímne večere vo dvojici. Tieto dva hydromasážne systémy boli špeciálne vyvinuté pre vaňu LoveStory II tak, aby vám aj vášmu partnerovi poskytli jemnú perličkovú masáž v kombinácii s intenzívnou hydromasážou. Tú správnu atmosféru pomôže navodiť aj chromoterapia, ktorá je štandardnou výbavou oboch systémov. 

Vaňa LoveStory II

Vaňa LoveStory II
RAVAK Slovakia spol. s r.o.

 
Akrylátová vaňa LoveStory II (196 x 139 cm), dizajn Storz, cena od 780,- EUR
 
Kategória: Aktuality Kúpeľňa, WC
Zdieľať článok