Spoznajte Duravit Viu a XViu, rady s dizajnom orientovaným na budúcnosť
Zdroj: Marek Vágai – VIVa

Spoznajte Duravit Viu a XViu, rady s dizajnom orientovaným na budúcnosť

21. 12. 2022 Zdieľať

Ak držíte krok s dobou, tak vás táto séria nezaujme. Je totiž pre každého, kto nachádza potešenie v produktoch vizionárov. Teraz máte príležitosť vybaviť svoju kúpeľňu tak, aby bola súčasnou aj o desaťročia neskôr.

Kúpeľňa zajtrajška nemá priestor pre chyby

Viu a XViu sú keramické rady série Duravit, ktorý na prvý pohľad fascinuje premyslenými detailmi, vzrušujúcimi kombináciami materiálov a technológiami zvyšujúcimi pohodlie. Kombinácia geometrických obrysov a organických línií vytvára z produktov radu Viu jedinečné, priam sochárske umelecké dielo.

Umývací priestor, voľne stojaca vaňa a vysoká skrinka obsahujú charakteristické dizajnové prvky, ktoré sériové produkty navzájom prepájajú. Je preto potrebné pozerať sa na tieto rady ako na komponenty, ktoré sa pre úplnosť konceptu potrebujú spojiť.

Kúpeľňová skrinka s umývadlom

Zdroj: Marek Vágai – VIVa

Nastavte všetko podľa seba

Rafinované kúpeľňové rady sú strohé a možno v nich často nájsť pravý uhol. Sofistikované detaily, zaujímavé kombinácie materiálov, doposiaľ nedosiahnutá úroveň dokonalosti až do posledného detailu a technológie zvyšujúce pohodlie sa spájajú a vytvárajú harmonický celok.

Umývadlá Viu sú celoglazované, dostupné v piatich veľkostiach a sú ideálne pre individuálne riešenie. Už žiadne prispôsobovanie sa. V týchto radách je dôležitý ten, kto produkty využíva.

Dizajnové zariadenie kúpeľne

Zdroj: Marek Vágai – VIVa

Stavte na istotu

Vzrušujúce kontrasty vyplývajú z povrchových kombinácií najkvalitnejšej keramiky, skla a kovu s matným lakom alebo jemným drevom. So svojimi výraznými rámovými profilmi má rad kúpeľňového nábytku XViu nezameniteľný dizajn. Významné bočné profily v tvare V vyrobené z hliníka sú k dispozícii v prevedení šampaň matná a čierna matná, ktoré zaručia dlhovekú trendovosť.

Všetky produkty série Duravit First Class nájdete TU.

Zdroj: PR článok Marek Vágai – VIVa

Kategória: Kúpeľňa, WC
Tagy: kúpeľňový nábytok umývadlá zariadenie kúpeľne zariaďovanie kúpeľne
Zdieľať článok