Home Office – pracujeme doma

24. 06. 2016
Zdieľať

Podnikáte z domu alebo pracujete aj doma? Ideálna je samostatná miestnosť, prípadne spojená s hosťovskou izbou na príležitostné prespanie. Ak nemáte samostatnú miestnosť, vytvorte si pracovný kútik v obývačke.

V takomto prípade je potrebné pracovnú časť opticky oddeliť od zvyšku miestnosti. Nie je vhodné mať pracovné miesto v spálni. Základom každej pracovne, aj tej domácej, je pracovný stôl, kancelárska stolička, počítač, dobré osvetlenie a úložný priestor.

PRACOVNÝ STÔL má byť dostatočne výškovo nastaviteľný a dosť veľký na pohodlnú prácu. Presne taký je stôl MOTION Ergo od OFFICE PRO. Zdvíhací mechanizmus umožní nastavenie vhodnej výšky pracovnej dosky vzhľadom na postavu. Tá je nevyhnutná pri správnom sedení, ktorým sa znižuje riziko preťaženia chrbtice. Vďaka originálnemu výrezu v pracovnej doske majú ramená podporu, čím sa uľaví trapézovým svalom a umožní sa relaxácia šije. Sedenie je neprirodzenou polohou človeka. Stôl MOTION Ergo dovoľuje urobiť vitálnu zmenu a pracovať aj postojačky. Ramená zostanú podopreté. Zlepší sa krvný obeh, budete sa cítiť lepšie a práca bude efektívnejšia.


Home Office – pracujeme doma

Home Office – pracujeme doma
OFFICE PRO, s. r. o.


Home Office – pracujeme doma

Home Office – pracujeme doma

KANCELÁRSKA STOLIČKA. Čím lepšia stolička, tým bude práca pohodovejšia a efektívnejšia. Pri výbere myslite na svoje zdravie. 

Stolička SIRIUS Q24 od OFFICE PRO sa odporúča pri 24-hodinovej prevádzke. Je skonštruovaná v top kvalite s nosnosťou do 150 kg a s ovládaním jednou páčkou. Svojím originálnym futuristickým dizajnom bude ústredným prvkom každej pracovne. 


Home Office – pracujeme doma

Home Office – pracujeme doma
OFFICE PRO, s. r. o.

DOBRÁ RADA. nekupujte lacné kancelárske stoličky ani kožené manažérske kreslá, nie sú vhodné na dlhodobú prácu.

ÚLOŽNÉ PRIESTORY. Skrinky treba mať umiestnené tak, aby zásuvky boli poruke – pri stole alebo za chrbtom. Takto si udržíte poriadok a nič sa nebude hromadiť na stole.                                  

Kontakt 

OFFICE PRO, s. r. o.
Agátová 22, 841 01 Bratislava
tel.: +421 2 5564 1091
bratislava@officepro.sk 
www.officepro.sk
Facebook: OFFICE PRO

ZDROJ PR článok spoločnosti OFFICE PRO, s. r. o.

Kategória: Nábytok
Zdieľať článok

Diskusia